Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zasuwki meblowe

Sortuj wg.
Wyświetl:

Produkty polecane

Polecamy
Zasuwka meblowa 50mm prosta z zaczepem
Wyświetl:
Produkty 1-5 z 5

Zabezpieczenie drzwi szafek i szuflad przed otwarciem ma duże znaczenie. Z tego faktu doskonale zdają sobie sprawę producenci mebli oraz okuć meblowych, którzy proponują swoim klientom rozmaite formy zabezpieczeń, dzięki którym bez większego kłopotu zablokujesz np. jedne z drzwi w szafie z dwoma skrzydłami czy uniemożliwiasz małemu dziecku dostanie się do zawartości szuflad w komodzie, czy szafce nocnej.

 

Jednym z podstawowych produktów tego typu, są uniwersalne zasuwki meblowe, które można znaleźć na tej podstronie naszego sklepu internetowego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wysokiej jakości zasuwki meblowe

Dostępne w tej kategorii naszego sklepu wysokiej klasy zasuwki meblowe, to wyjątkowe produkty, które umożliwią Ci zablokowanie drzwi szafy przed niechcianym otwarciem czy zabezpieczenie zawartości szuflad i szafek przed dostępem do nich przez osoby niepożądane. Konstrukcja i zasada ich działania jest dosyć prosta. Składają się one łącznie z trzech elementów, które stanowią dwa moduły. W pierwszym z nich mamy dwie części - szynę zasuwki i element przesuwny (blokujący), natomiast drugi moduł stanowi specjalne „ucho”, przez które przechodzi wspomniana blokada. Zamykanie zasuwy jest bardzo proste - wystarczy przesunąć blokadę w kierunku „ucha” tak, aby przez nie przeszła. Otwieranie jest równie proste i polega na pociągnięciu blokady w kierunku przeciwnym w stosunku do „ucha” i gotowe - drzwi są otwarte.

 

Zasuwki meblowe, które możesz u nas kupić, dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach. Wykonane zostały z bardzo trwałych materiałów, przez co trudno jest je przeciąć lub wyłamać. Ponadto są bardzo odporne na zużycie czy korozję, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie będziesz musiał się siłować, aby je otworzyć, kiedy zajdzie taka potrzeba. Są one też niezwykle uniwersalne - poza zabezpieczeniem drzwi szafy czy szuflad, mogą też służyć jako blokada drzwi w toalecie.

Dlaczego warto kupować właśnie u nas?

Działamy na rynku już od długiego czasu, stale dostarczając naszym klientom wysokiej jakości akcesoria i okucia do mebli i nie tylko. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest dobre wykonanie tych elementów, dlatego kupując u nas, możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt bardzo wysokiej klasy. Chcemy, aby osoby, które odwiedzą sklep, miały jak najszerszy wybór, więc dokładamy wszelkich starań, aby w naszym asortymencie dostępnych było jak najwięcej różnorodnych produktów.

 

Opinie naszych dotychczasowych klientów są bardzo pozytywne. Chwalą oni profesjonalne doradztwo, wysoką jakość oferowanych przez nas wyrobów, a także ich atrakcyjne ceny zasuwek meblowych i nie tylko.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z dostępnych u nas okuć lub akcesoriów meblowych, to serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia. Jeśli natomiast chcesz dowiedzieć się o nich czegoś więcej lub masz jakieś pytanie, które jest z nimi związane, to skontaktuj się z naszym działem obsługi - jego pracownicy z chęcią udzielą Ci na nie odpowiedzi.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon