Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Pochwyt do drzwi szklanych antaba Hakner L-500mm ø32 45° dwustronny
Pochwyt do drzwi szklanych antaba Hakner L-500mm ø32 45° dwustronny Pochwyt do drzwi szklanych antaba Hakner L-500mm ø32 45° dwustronny Pochwyt do drzwi szklanych antaba Hakner L-500mm ø32 45° dwustronny Pochwyt do drzwi szklanych antaba Hakner L-500mm ø32 45° dwustronny

Pochwyt do drzwi szklanych antaba Hakner L-500mm ø32 45° dwustronny

Cena detaliczna: 133,51 zł
Porównaj
SKU:
007.000.045
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
1 ocen
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Najwyższej jakości pochwyt do drzwi szklanych spełnia swoją funkcję jako okucie umożliwiające wygodne otwieranie i zamykanie.  

Dodatkowy atut wynikający z montażu w drzwiach wiąże się z estetyką – korzystanie z poręczy eliminuje konieczność dotykania szklanej powierzchni.  

W ten sposób użytkownik zyskuje efekt w postaci zachowania czystości szkła przez dłuższy czas.  

Ponadto uchwyt minimalizuje ryzyko uszkodzeń, które powstają najczęściej w wyniku popychania lub uderzania w szkło. Powyższy atut jest związany z równomiernym rozkładem siły. Produkt stanowi podstawową, niewielką formę amortyzacji, zwłaszcza w warunkach zwiększonego ryzyka zniszczenia drzwi. 
 
Parametry techniczne: 

  • Długość - 500mm
  • Rozstaw otworów montażowych - 300mm
  • Materiał - stal nierdzewna 304
  • Wykończenie - stal szczotkowana 
  • Średnica profilu - 32mm
  • Rodzaj mocowania - przelotowe 
  • Przeznaczony do drzwi o grubości - 8-15mm

 Intuicyjny i szybki montaż 

Producent tego modelu zatroszczył się głównie o prostotę montażu, wybierając najprostszy kształt i najbardziej ekonomiczne rozmieszczenie otworów montażowych.  

Uchwyt został przeznaczony do stosowania w drzwiach o grubości 8-15mm. Produkt wymaga wywiercenia w szkle otworów montażowychKomplet zawiera wszystkie niezbędne elementy do montażu. 
 

Wieloletnia eksploatacja  

Stal nierdzewna zastosowana w uchwycie to stop żelaza z dodatkiem chromu, który nadaje odporność na korozję. Wymieniona mieszanka zachowuje wysoką wytrzymałość mechaniczną przy szerokim zakresie temperatur, gwarantując trwałość w większości warunków.  

Dodatkowo gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie w czystości, co okazuje się istotne przy intensywnej eksploatacji – szczególnie w firmach prowadzących działalności usługowe.

Dane techniczne

Grubość drzwi:

8-15 mm

Długość:

500 mm

Rozstaw otworów montażowych:

300 mm

Materiał:

stal nierdzewna 304

Wykończenie:

stal szczotkowana
Opinie o produkcie
Kinga 2022-06-29

Dobrze wykonany, nowoczesny pochwyt, pięknie prezentuje się w drzwiach

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon