Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Przepust kablowy Punta 295x116x27,5mm biały
Przepust kablowy Punta 295x116x27,5mm biały Przepust kablowy Punta 295x116x27,5mm biały Przepust kablowy Punta 295x116x27,5mm biały Przepust kablowy Punta 295x116x27,5mm biały

Przepust kablowy Punta 295x116x27,5mm biały

Cena detaliczna: 182,29 zł
Porównaj
SKU:
25.20.387-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
SISO
Opis produktu

Przepust kablowy Punta marki Siso to proste rozwiązanie dla osób borykających się z nagromadzeniem kabli. Prowadzenie jest wykonane z wysokiej jakości aluminium, a jednocześnie posiada uniwersalną stylistykę. Ogromną zaletą przepustu jest klapka posiadająca cichy domyk. Dzięki powyższym cechom nadasz przestrzeni profesjonalizmu. Sama funkcjonalność dotycząca maskowania kabli pozwala na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w domu lub biurze.

Specyfikacja przepustu:

 • Materiał - aluminium
 • Wykończenie – biały (RAL9016)
 • Wymiary kołnierza - 295x116mm
 • Wymiary wpustu - 287x109mm
 • Wysokość całkowita - 27,5mm
 • Wysokość wpustu - 25,5mm

Użyteczny w domu i biurze

Najważniejsza wartość przepustu znajduje się w możliwości maskowania okablowania. Jest to kluczowa cecha, zarówno dla użytkowników domowych, jak i biur wyposażających stanowiska pracy.

Przepust kablowy w domu

Domownicy docenią dodatkowe korzyści związane powiększeniem przestrzeni – zwłaszcza gdy mowa o biurkach wykorzystywanych jednocześnie do nauki oraz rozrywki.To nie tylko gadżet dodający schludności. Przelotka idealnie sprawdzi się u osób wymagających wolnej przestrzeni do szybkiego przekształcenia stanowiska – z centrum rozrywki do miejsca nauki i odwrotnie.  

Przepust kablowy w biurze

Biura korzystające z przepustów docenią przede wszystkim wynikającą z nich mobilność. Pracownicy działający zespołowo zmieniają miejsca spotkań nawet kilka razy w ciągu dnia. Stanowiska wyposażone w przepusty umożliwiają błyskawiczne odłączenie przewodów – bez konieczności kilkuminutowego przeszukiwania wiązek w poszukiwaniu konkretnego połączenia z komputerem czy innym urządzeniem.

Schludne i bezpieczne biuro

Przepust kablowy dodaje przestrzeni profesjonalizmu – głównie dzięki porządkowi w okablowaniu, jaki wynika ze stosowania tego modelu. Nie jest to jednak główny powód, dla którego Klienci Biznesowi decydują się na przepust. Otóż równie ważnym czynnikiem okazuje się kwestia bezpieczeństwa: mniej kabli to zdecydowanie mniejsze ryzyko wypadku spowodowanego przerwaniem wiązki lub potknięcia się o kabel. 

Banalny montaż i długa żywotność

Nieskomplikowana budowa przepustu pozwala na błyskawiczny montaż. Ta cecha sprawdzi się przede wszystkim w firmach, które nie mogą pozwolić sobie na długie przejmowanie stanowisk pracowników celem dokonania instalacji. Model Punta charakteryzuje się również wyjątkową trwałością. Wysokiej jakości aluminium nadaje przepustowi niezwykle estetyczny wygląd, a jednocześnie wykazuje odporność na przypadkowe uszkodzenia, jakie najczęściej pojawiają się w domach i biurach.

Przelotka kablowa stosowana jest najczęściej do kabli znajdujących się w:

 • komputerach stacjonarnych i laptopach,
 • monitorach,
 • drukarkach,
 • konsolach,
 • telefonach stacjonarnych,
 • jednostkach RJ45.
Dane techniczne

Materiał:

aluminium

Wymiar kołnierza:

295x116 mm

Wymiar części wpuszczanej:

287x109 mm

Wykończenie:

biały

Kształt przepustu:

prostokątny
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon