Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Mocowanie nóg meblowych Weka ø60mm
Mocowanie nóg meblowych Weka ø60mm Mocowanie nóg meblowych Weka ø60mm Mocowanie nóg meblowych Weka ø60mm Mocowanie nóg meblowych Weka ø60mm Mocowanie nóg meblowych Weka ø60mm Mocowanie nóg meblowych Weka ø60mm Mocowanie nóg meblowych Weka ø60mm Mocowanie nóg meblowych Weka ø60mm Mocowanie nóg meblowych Weka ø60mm

Mocowanie nóg meblowych Weka ø60mm

Cena detaliczna: 30,69 zł
Porównaj
SKU:
06.11.220-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
SISO
Opis produktu

Mocowanie nogi stołu

Specyfikacja produktu:

  • Materiał - ZnAl / stal
  • Wykończenie - aluminium
  • Średnica - 60mm
  • Średnica gwintu wewnętrznego - 8mm
  • Grubość blatu - min.18mm

Mocowanie nogi do blatu wykonane zostało z ZnAl-u jest to stop metali charakteryzujący się dużą odpornością na korozję i  wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Łącznik Weka posiada opatentowany przez Siso Denmark wewnętrzny system regulacji i pozycjonowania nogi, który daje nam możliwość ustawienia i dociągnięcia nogi w dowolnej pozycji względem blatu.

Łącznik do nóg drewnianych przeznaczony jest do każdego kształtu nogi z gwintem 8mm. Łącznik może być wpuszczony w blat lub zamontowany nawierzchniowo, przy czym grubość blatu nie może być mniejsza jak 18mm.

Łącznik nóg z blatem Weka posiada certyfikat wytrzymałości zgodny z normą EN 15372, oznacza to że spełnia wymagania wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa dla mebli użytkowanych poza gospodarstwem domowym np. w restauracjach, szkołach, urzędach czy innych obiektach użyteczności publicznej.

Materiały do pobrania
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon