Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Przenośny organizer biurowy HOTBOX 4
Przenośny organizer biurowy HOTBOX 4 Przenośny organizer biurowy HOTBOX 4 Przenośny organizer biurowy HOTBOX 4 Przenośny organizer biurowy HOTBOX 4 Przenośny organizer biurowy HOTBOX 4 Przenośny organizer biurowy HOTBOX 4 Przenośny organizer biurowy HOTBOX 4 Przenośny organizer biurowy HOTBOX 4

Przenośny organizer biurowy HOTBOX 4

Cena detaliczna: 431,45 zł
Porównaj
SKU:
013.003.000-7
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 16,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
HOTBOX
Opis produktu

Przenośny organizer biurowy HOTBOX 4

Wymiary:

  • Wysokość - 308mm
  • Szerokość - 398mm
  • Głębokość - 179mm
  • Waga - 1,2kg

Hotbox 4 to jak dotąd najbardziej elastyczny pojemnik na biurko, który przenosi lekką organizację na wyższy poziom. Dzięki uchwytowi, który po przekręceniu zmienia się w podstawkę pod laptopa, oraz wielu innym przydatnym funkcjom organizacyjnym, jest to bardzo przemyślana, ergonomiczna konstrukcja, która sprawia, że praca w dowolnym miejscu jest bezproblemowa.

Jest to świetne rozwiązanie w dzisiejszych czasach, kiedy praca zdalna jest coraz bardziej popularna, aby sprostać nowemu zapotrzebowaniu na elastyczne i hybrydowe formy pracy. Coraz więcej firm, jak również osób indywidualnych spędza czas w przestrzeniach co-workingowych - przenośny organizer mieszczący wszystkie niezbędne przedmioty do pracy sprawdzi się w tym przypadku idealnie. Wymiar hotboxa pozwala na jego swobodne przechowywanie w szafce typu lockers.

Organizer wykonany jest z najwyższej jakości tworzywa, dzięki temu jest odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia, ponadto polipropylen z którego wykonany jest organizer po zakónczeniu użytkowania w pełni nadaję się do ponownego przetworzenia.

Organizery Hotbox znalazły zaufanie u takich marek jak Google, PEPSICO, PHILIPS, FedEx czy Facebook.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon