Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zamek centralny wieloszufladowy Hakner 800mm ø18x22
Zamek centralny wieloszufladowy Hakner 800mm ø18x22 Zamek centralny wieloszufladowy Hakner 800mm ø18x22 Zamek centralny wieloszufladowy Hakner 800mm ø18x22 Zamek centralny wieloszufladowy Hakner 800mm ø18x22 Zamek centralny wieloszufladowy Hakner 800mm ø18x22 Zamek centralny wieloszufladowy Hakner 800mm ø18x22

Zamek centralny wieloszufladowy Hakner 800mm ø18x22

Cena detaliczna: 27,41 zł
Porównaj
SKU:
009.001.303
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 18,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Zamek meblowy centralny 800mm ø18x22mm wieloszufladowy do kontenerka marki Hakner

Specyfikacja zamka:

          • Materiał - Znal
          • Wykończenie - nikiel
          • Średnica cylindra – 18 mm
          • Długość cylindra – 22 mm
          • Długość listwy aluminiowej – 800 mm
         
Zamek meblowy centralny marki Hakner montowany do frontu kontenerka to wysokiej jakości wytrzymały zamek meblowy wykonany z metalu z powłoką niklową, dzięki czemu jest on odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, a także wilgoć i korozję. Zasada działania zamka polega na  obróceniu klucza o 180° co spowoduje przesunięcje listwy z zaczepami powodując zamknięcie lub otwarcie szuflad. 

Wśród naszego bogatego asortymentu zamków meblowych, warto zwrócić uwagę na zamek centralny wieloszufladowy przeznaczony do kontenerów biurowych, biurek, czy też wszelkiego rodzaju szafek posiadających kilka szuflad. Zamki centralne występują zarówno pojedynczo (sam cylinder) jak i w zestawach z okuciam i listwami o różnych długościach, które dobieramy w zależności od wysokości mebla. W standardzie producent przewidział zestaw do kontenerka wyposażonego w trzy szuflady w  przypadku kontenera z więcej niż trzema szufladami, należy  dokupić odpowiednią ilość zaczepów.

Zamek jest w srebrno-metalicznym kolorze, ma prosty i minimalistyczny wygląd , który dopasuje się do każdego wnętrza oraz stworzy wraz z meblem estetyczną całość. Montaż zamka nie wymaga specjalistycznych narzędzi i z łatwością można dokonać go samemu. Zamki centralne służące przede wszystkim do kontenerków, będą świetnym rozwiązaniem w biurze, sklepie, firmie, czy też różnych instytucjach państwowych. 

Skład kompletu:

       • Zamek - 1szt
       • Rozetka - 1szt
       • Aluminiowa listwa- 1szt
       • Stalowy prowadnik listwy zamka - 2szt
       • Zaczep zamka - 3szt/zaczep szuflady - 3szt
       • Klucze – 2szt

Dane techniczne

Wymienny bębenek:

tak

Kolor:

nikiel

Materiał:

ZnAl, stal

Przeznaczenie zamka:

do kontenerów (zamek centralny)

System Master Key:

brak

Jednakowy kod klucza:

nie
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon