Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Linka z zamkiem szyfrowym Hakner 1,8m czarna
Linka z zamkiem szyfrowym Hakner 1,8m czarna Linka z zamkiem szyfrowym Hakner 1,8m czarna Linka z zamkiem szyfrowym Hakner 1,8m czarna Linka z zamkiem szyfrowym Hakner 1,8m czarna Linka z zamkiem szyfrowym Hakner 1,8m czarna Linka z zamkiem szyfrowym Hakner 1,8m czarna

Linka z zamkiem szyfrowym Hakner 1,8m czarna

Cena detaliczna: 77,83 zł
Porównaj
SKU:
009.005.053
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 16,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
2 ocen
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Linka zabezpieczająca z zamkiem szyfrowym.

Specyfikacja produktu:

  • Wymiary - 1800x8x3mm
  • Kolor - czarny
  • Materiał - stal / tworzywo sztuczne (oplot)
  • Trzycyfrowy zamek szyfrowy

Podwójna stalowa linka zakończona jest z jednej strony stalową pętlą natomiast druga strona linki zakończona jest zamkiem szyfrowym konstrukcyjnie bliżniaczym z karabińczykiem. Szerokość zamka dopasowana jest tak, aby bez oporów przewlec zamek przez oczko na drugim końcu linki, co daje nam ogromne możliwośći zabezpieczenia nie tylko rowerów, ale również mebli ogrodowych, akcesorii kamperów czy bagażu w trakcie podróży.

Dużą zaletą linki jest jej niska waga, co w połączeniu z nieiwelkim gabarytem ułatwia transport i zastosowanie w terenie.

Opinie o produkcie
Kamil 2021-10-11

Rewelacyjna sprawa, linka lekka i poręczna. Idealna żeby na krótka chwilę przypiąć rower.

Artur 2021-09-27

Linka lekka i poręczna, zamek łatwy w obsłudze. Kupiłem dla syna (9lat) w celu zabezpieczenia roweru na przyszkolnym parkingu rowerowym, sprawdza się.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon