Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Sortownik na śmieci City do szafki 2 kosze 12l+8l Elletipi
Sortownik na śmieci City do szafki 2 kosze 12l+8l Elletipi Sortownik na śmieci City do szafki 2 kosze 12l+8l Elletipi Sortownik na śmieci City do szafki 2 kosze 12l+8l Elletipi Sortownik na śmieci City do szafki 2 kosze 12l+8l Elletipi Sortownik na śmieci City do szafki 2 kosze 12l+8l Elletipi

Sortownik na śmieci City do szafki 2 kosze 12l+8l Elletipi

Cena detaliczna: 276,51 zł
Porównaj
SKU:
016.000.003-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 18,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
1 ocen
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Elletipi
Opis produktu

Sortownik wysuwany na metalowych prowadnicach, przeznaczony do montażu w szafce z otwieranym frontem o minimalnej szerokości 40cm. Łatwy i intuicyjny montaż do dna szafki.

 

Specyfikacja sortownika:

  • Szerokość - 28cm
  • Głębokość - 42cm
  • Wysokość - 44cm
  • Pojemność koszy - 1x12 litrów + 1x8 litrów
  • Minimalna szerokść szafki - 40cm

 

Jednym z najprostszych i skutecznych sposobów zadbania o środowisko jest segregowanie śmieci we własnym gospodarstwie domowym. Sortowniki renomowanej firmy Elletipi to oryginalne i nowoczesne rozwiązania do recyklingu we własnym domu. Sortownik CITY został zaprojektowany przez znanego włoskiego architekta i projektanta, dzięki czemu wśród innych modeli o podobnej cenie wyróżnia go innowacyjny wygląd i zaawansowana technologia wykonania. 

 

Sortownik na śmieci CITY 2 kosze, higiena i wygoda.

Sortownik CITY posiada 2 pojemniki na odpady, co pozwala na wydajne gospodarowanie odpadami w zależności od stopnia ich przetwarzania w gospodarstwie. Jest to produkt przeznaczony pod zabudowę w szafkach kuchennych. Dzięki metalowym prowadnicom dostęp do koszy jest wyjątkowy prosty, co ułatwia utrzymanie ich w czystości. Dla zwiększenia higieny sorter posiada jedną pokrywę kosza wyposażoną w filtr wielokrotnego użytku, który skutecznie eliminuje wydostawanie się nieprzyjemnych zapachów odpadów organicznych na zewnątrz sortera. Poza możliwością wysunięcia koszy sortownik CITY posiada także z przodu uchylaną pokrywę na odpady, co ułatwia szybkie pozbycie się drobnych odpadów.

 

Sortownik na śmieci CITY 2 kosze,  funkcjonalny design.

Na szczycie sortownika znajduje się dodatkowa półka przeznaczona do przechowywania detergentów, ściereczek czy gąbek kuchennych, które potrzebujemy mieć zawsze pod ręką. Można używać jej także jako miejsce na worki na śmieci do wnętrza koszy. Same pojemniki zostały wyposażone w uchwyty, które umożliwiają sprawne wkładanie i wyjmowanie worków, a także zabezpieczają je przed zsunięciem. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sortowników typu CITY i innych na stronie naszego sklepu. 

 

Uwaga!

Poniższy film nie przedstawia oferowanego produktu, jest jedynie filmem poglądowymi przedstawiającym przykładową aranżacje sortowników.

Dane techniczne

Liczba koszy:

2 szt.

Sposób montażu:

szafka

Szerokość szafki:

40 cm

Pojemność łączna:

20 l
Opinie o produkcie
Piotrek 2021-11-25

Solidne wykonanie, pasują do szafki według rozmiaru podanego w opisie. Super zabezpieczona przesyłka, nadana w dniu złożenia zamówienia.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon