Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 2 kosze 18l+18l Elletipi
Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 2 kosze 18l+18l Elletipi Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 2 kosze 18l+18l Elletipi Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 2 kosze 18l+18l Elletipi

Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 2 kosze 18l+18l Elletipi

Cena detaliczna: 238,64 zł
Porównaj
SKU:
016.000.018-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 18,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
4 ocen
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Elletipi
Opis produktu

Sortownik wysuwany na prowadnicach, przeznaczony do szafki z otwieranym frontem o minimalnej szerokości 40cm. Łatwy i intuicyjny montaż do dna szafki.

Specyfikacja sortownika:

  • Szerokość - 33cm
  • Głębokość - 46cm
  • Wysokość - 36cm
  • Pojemność koszy - 2x18 litrów 
  • Minimalna szerokść szafki - 40cm

Jeśli leży Ci na sercu dobro naszej planety i żyjesz w duchu eko sortownik na śmieci z dwoma koszami do recyklingu z pewnością okaże się przydatny. Sortownik na śmieci Ecofil powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na tego typu kosze wśród ludzi, którzy podzielają opinię o potrzebie ochrony naszego środowiska i szukają ekologicznego rozwiązania dla odpadów produkowanych w gospodarstwie domowym. 

Sortownik na śmieci Ecofil 

Sortownik na śmieci ECOFIL został wyposażony w 2 pojemniki na śmieci, z których każdy ma pojemność 18 litrów. Ten nowoczesny kosz pozwoli Ci na segregację odpadów nadających się do powtórnego użycia we własnym domu.  

Sortownik do szafki na 2 kosze  

Sortownik Ecofil wysuwa się na stalowych metalowych prowadnicach typu kulkowego. Gwarantuje to ciche i płynne wysuwanie się całego kosza z sortownikami. Dwa kosze posiadają pokrywy ze zancznikami w dwóch kolorach: czerwonym i żółtym co ułatwia poprawną segregację. Jest to też niebywała oszczędność przestrzeni kuchennej: sortownik pasuje bowiem pod zabudowę szafek kuchennych nawet o szerokości 40 cm. Kosze są wykonane z plastiku, który pozwala utrzymać je w odpowiedniej czystości. Sam montaż kosza jest intuicyjny i błyskawiczny. 

Wysoka jakość wykonania sortownika Ecofil 

Kosze i stelaż sortownika na śmieci ECOFIL wykonane z najwyższej jakości plastiku. Dodatkowo chromowane elementy stalowe dzięki technologii galwanizacji zostały pokryte warstwą dająca dużą odporność na wilgoć i korozję, co wpływa na wyjątkową trwałość i wytrzymałość sortownika Elletipi. 

W naszym sklepie znajdziesz rozwiązania w niskiej cenie, które z pewnością odpowiedzą na wszystkie Twoje potrzeby w kwestii efektywnego segregowania odpadów. Sortownik na śmieci ECOFIL to idealny produkt dla tych, którym zależy nie tylko na dużej pojemności pojemników na recykling, ale także ceniących jakość wykonania i funkcjonalność.  

Uwaga!

Poniższy film nie przedstawia oferowanego produktu, jest jedynie filmem poglądowymi przedstawiającym przykładową aranżacje sortowników.

Dane techniczne

Liczba koszy:

2 szt.

Sposób montażu:

szafka

Szerokość szafki:

40 cm

Pojemność łączna:

36 l
Opinie o produkcie
kaja 2022-09-29

Wysoka jakość, bardzo funkcjonalne rozwiązanie segregacji śmieci

Estera 2022-06-23

Fajne, pojemne kosze, dobrze wykorzystują przestrzeń pod zlewem.

Kacper 2022-05-26

Elegancki, cichy i doskonale jeżdżący/wysuwający się mechanizm.

Iza B. 2020-05-04

Dwa kosze całkiem przyzwoitej pojemności, całość idealnie pasuje do mojej szafki pod zlewem. Łatwo się wysuwa i wygląda naprawdę solidnie.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon