Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 4 kosze 8l+8l+8l+8l Elletipi
Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 4 kosze 8l+8l+8l+8l Elletipi Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 4 kosze 8l+8l+8l+8l Elletipi Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 4 kosze 8l+8l+8l+8l Elletipi Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 4 kosze 8l+8l+8l+8l Elletipi

Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 4 kosze 8l+8l+8l+8l Elletipi

Cena detaliczna: 279,13 zł
Porównaj
SKU:
016.000.019-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 18,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
9 ocen
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Elletipi
Opis produktu

Sortownik wysuwany na prowadnicach, przeznaczony do szafki z otwieranym frontem o minimalnej szerokości 40cm. Łatwy i intuicyjny montaż do dna szafki.

Specyfikacja sortownika:

  • Szerokość - 33cm
  • Głębokość - 46cm
  • Wysokość - 36cm
  • Pojemność koszy - 4x8 litrów 
  • Minimalna szerokść szafki - 40cm

Jeśli leży Ci na sercu dobro naszej planety i żyjesz w duchu eko sortownik na śmieci z czterema koszami do recyklingu z pewnością okaże się przydatny. Sortownik na śmieci Ecofil powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na tego typu kosze wśród ludzi, którzy podzielają opinię o potrzebie ochrony naszego środowiska i szukają ekologicznego rozwiązania dla odpadów produkowanych w gospodarstwie domowym. 

Sortownik na śmieci Ecofil 

Sortownik na śmieci ECOFIL został wyposażony w 4 pojemniki na śmieci, z których każdy ma pojemność 8 litrów. Ten nowoczesny kosz pozwoli Ci na segregację odpadów nadających się do powtórnego użycia we własnym domu.  

Sortownik do szafki na 4 kosze  

Sortownik Ecofil wysuwa się na metalowych prowadnicach typu kulkowego. Gwarantuje to ciche i płynne wysuwanie się całego kosza z sortownikami. Cztery kosze posiadają pokrywy ze znacznikami w czterech kolorach: żółtym, czerwonym, zielonym i granatowym, co ułatwia poprawną segregację. Jest to też niebywała oszczędność przestrzeni kuchennej: sortownik pasuje bowiem pod zabudowę szafek kuchennych nawet o szerokości 40 cm. Kosze są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, który pozwala utrzymać je w odpowiedniej czystości. Sam montaż kosza jest intuicyjny i błyskawiczny. 

Wysoka jakość wykonania sortownika Ecofil 

Kosze i stelaż sortownika na śmieci ECOFIL wykonane z najwyższej jakości plastiku. Dodatkowo chromowane elementy stalowe dzięki technologii galwanizacji zostały pokryte warstwą dająca dużą odporność na wilgoć i korozję, co wpływa na wyjątkową trwałość i wytrzymałość sortownika Elletipi. 

W naszym sklepie znajdziesz rozwiązania w niskiej cenie, które z pewnością odpowiedzą na wszystkie Twoje potrzeby w kwestii efektywnego segregowania odpadów. Sortownik na śmieci ECOFIL to idealny produkt dla tych, którym zależy nie tylko na dużej pojemności pojemników na recykling, ale także ceniących jakość wykonania i funkcjonalność.  

Uwaga!

Poniższy film nie przedstawia oferowanego produktu, jest jedynie filmem poglądowymi przedstawiającym przykładową aranżacje sortowników.

Dane techniczne

Liczba koszy:

4 szt.

Sposób montażu:

szafka

Szerokość szafki:

40 cm

Pojemność łączna:

32 l
Opinie o produkcie
Magda 2023-12-22

Wygodny w użytkowaniu, prosty montaż, dla dwóch osób do małego mieszkania idealny.

Karolina 2021-11-05

Jakościowo super, bezproblemowy montaż.

Maria 2021-06-07

kosze są wysokie i wąskie, ale takie były opisane. Świetny patent z ich wysuwaniem. Dobrze działa i dobrze wpasowuje się do szafki.

Wiesław 2021-05-26

Produkt zgodny z opisem solidne prowadnice oraz dobra jakość tworzywa

Jagoda 2021-05-13

Bardzo wygodny sortownik. U mnie zajmuje jedną cześć szafki 80cm. Wystarczy otworzyć jedne drzwiczki i go wysunąć.

Sylwia 2021-05-06

Super Patent !! Wreszcie porządek pod zlewem i można segregować odpady. Polecam !!

Krystyna 2021-05-03

Rewelacja! Wygodne wysuwanie. Szkoda tylko, że nie da się zrobić większych pojemników no ale wymiary całości na to nie pozwalają.

Paweł 2021-04-30

Solidne wykonanie, pasują do szafki według rozmiaru

Witek 2020-02-20

Super kubełki, zamontowałem w szafce pod zlewem, idealnie zmieściły się obok syfonu.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon