Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kółko meblowe na płytce fi75 h100 gumowe szare hamulec
Kółko meblowe na płytce fi75 h100 gumowe szare hamulec Kółko meblowe na płytce fi75 h100 gumowe szare hamulec Kółko meblowe na płytce fi75 h100 gumowe szare hamulec Kółko meblowe na płytce fi75 h100 gumowe szare hamulec

Kółko meblowe na płytce fi75 h100 gumowe szare hamulec

Cena detaliczna: 27,21 zł
Porównaj
SKU:
08.12.164-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 14,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Opis produktu

Kółko meblowe transportowe o średnicy 75mm i wysokości 100mm z płytką montażową ze stali ocynkowanej to wysokiej jakości zestaw jezdny wykonany z poliuretanu, który w swej strukturze i wyglądzie przypomina kauczuk.

 

Charakterystyka kółka transportowego: 

  • materiał - tworzywo sztuczne (sztuczny kauczuk) i stal ocynkowana 

  • maksymalny udźwig statyczny 60kg 

  • maksymalny udźwig roboczy 45kg

  • kółko z poliuretanu o średnicy fi 75mm 

  • płytka montażowa ze stali ocynkowanej 65 x 65 x 2mm  

  • rozstaw otworów montażowych w płytce 45 x 45 mm 

  • szerokość bieżnika 21mm 

  • wysokość całkowita 100mm 

  • kolor kółka - szare 

  • hamulec - brak. 

Kółko znakomicie sprawdza się w wózkach transportowych czy też niewielkich kontenerach. Równie doskonale funkcjonuje jako wykończenie mebli biurowych, kuchennych czy pokojowych - stolików i szafek, pozwalając na wygodne ich przemieszczanie. W gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych, szkołach czy też biurach szeroko stosowane zestawy jezdne umożliwiają wygodne manewrowanie i transportowanie różnych materiałów bez konieczności angażowania sił własnych. 

Kółko w całości wykonane jest z poliuretanu. Jego maksymalny udźwig statyczny wynosi 60kg. Cechuje się trwałością oraz dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, uderzenia i ścieranie. Doskonale pochłania drgania tworzące się podczas ruchu obrotowego. Posiada niski współczynnik tarcia, przez co nie niszczy i nie rysuje podłoża po którym się porusza. Jego niezwykle prosty montaż oraz funkcjonalność sprawiają, że szeroko stosowane jest w produktach o wysokich wymaganiach wytrzymałościowych i jakościowych. 

Kółko transportowe przeznaczone jest do nieskomplikowanego samodzielnego montażu za pomocą podstawowych narzędzi. Mocowanie kółka do wybranej powierzchni następuje za pomocą płaskiej płytki montażowej. 

Dane techniczne

Rodzaj montażu:

Płytka

Hamulec:

Tak

Średnica:

75 mm

Obciążenie maksymalne:

60 kg

Materiał:

Tworzywo sztuczne

Wysokość:

100 mm

Kolor:

szary
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon