Komandorki

Komandorki służą  do łączenia prostopadłych powierzchni w konstrukcjach szaf, szaf wnękowych, garderób, regałów czy mebli kuchennych. Nie tylko maskują śruby i złącza montażowe, ale również w estetyczny sposób zapewniają podporę dla półek oraz wzmacniają stabilność całego mebla.

Oferta komandorek i złącz montażowych

Komandorki wykonane z wytrzymałego polipropylenu, okażą się idealnym elementem montażowym. Ukryją mniej estetyczne złącza i ustabilizują konstrukcje. Natomiast dostępne w ofercie sklepu złącza montażowe są wykonane z odlewu znalowego. Służą do łączenia płaskich płyt pod kątem 90 stopni. Wystarczy dociągnąć elementy do siebie we właściwych pozycjach i dokręcić śrubki. Tak powstałe, stabilne i wytrzymałe połączenie sprawdzi się idealnie w szafach i garderobach, gdzie przechowywane będą ubrania, a także w szafkach kuchennych z talerzami i przyprawami. Dodatkowo, z łatwością i zgodnie z zapotrzebowaniem, można demontować i montować półki, bez utraty na jakości części i ich funkcjonalności.

Komponenty wykonane z odpowiednich materiałów są bardzo ważne. Zwłaszcza przy dużych szafach, gdzie często są duże odległości pomiędzy płytami. W połączeniu z płaskimi powierzchniami elementów stanowią chwiejną i niestabilną strukturę podczas montażu. To właśnie dzięki wytrzymałym złączą montażowym, komandorką i półką, cała konstrukcja mebla będzie solidniejsza, a siły i ciężar rozłożą się równomiernie na poszczególnych partiach.

Jak wybrać odpowiedni kolor komandorki

Wybór odpowiedniego odcienia komandorki może stanowić wyzwanie. Najlepiej na żywo sprawdzić kolory, natomiast, nie zawsze jest to możliwe. Stacjonarne sklepy często mają mały i nieciekawy wybór poszczególnych komponentów w swoich ofertach. Natomiast, korzystając z naszego internetowego sklepu, możecie rozważyć więcej możliwości i rozwiązań.

Ponadto, zdać się można na opis poszczególnej części, gdzie znaleźć można orientacyjny kolor określony fachowym okiem przez producenta lub dystrybutora. W ten sposób, oddając się w ręce doświadczonych osób z naszego zespołu, można bez obaw wybrać konkretny produkt.

Komandorki, dzięki swojej uniwersalności mogą być wykorzystane w wielu domowych projektach. Są małe, zgrabne i dyskretne, bez wahania można zastosować je nawet w miejscach bardziej widocznych. Kolor można zarówno dopasować idealnie do odcienia mebla, jak i bardziej awangardowo, skontrastować czerń komandorka z przykładowo jasną sosną bądź bukiem. Doda to nieco industrialnego szyku garderobą i półką, a sama komandorka stanie się niemal elementem dekoracyjnym

Komandorki i kątowniki montażowe warto mieć zawsze pod ręką, na wypadek, gdyby te dołączone do zakupionych mebli okazały się wadliwe, bądź zwyczajnie, uległy uszkodzeniu w trakcie codziennej eksploatacji ze względu na gorszą jakość. Dodatkowo, w zależności od zapotrzebowania, w łatwy sposób możecie zwiększyć funkcjonalność starej szafy, montująca na komandorkach na przykład nową półkę.

Przystępna cena i szeroki wybór kolorów i to bez wychodzenia z domu!

Pokaż wyniki (16)
Komandorki
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: