Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Systemy Media Luna i Maxi Luna

Sortuj wg.
Wyświetl:
Wyświetl:
Produkty 1-13 z 13

Jednym z najpopularniejszych sposobów wykonywania łączeń meblowych jest system Luna. Złącza te są świetną alternatywą dla tradycyjnej, wychodzącej już z mody metody łączenia mebli na tzw. czopy. Elementy oferowane przez system Luna składają się w głównej mierze z półokrągłej “księżycowej” podkładki, śruby oraz nakrętki. System ten jest niezwykle prosty w użyciu, dzięki czemu z łatwością będziesz mógł zastosować go samodzielnie podczas montażu mebli w domu.

 

Systemy Media Luna i Maxi Luna

 

Podkładka systemu Luna odlewana jest w kształcie półksiężyca i umożliwia montaż mebli poprzez jej umieszczenie w otworze łączonego elementu. Ten charakterystyczny półksiężyc posiada otwór wewnętrzny, który pozwala na późniejsze umieszczenie w nim odpowiedniego wkręta. Podkładka systemu Luna świetnie sprawdzi się zarówno do łączeń konstrukcyjnych, połączenia schodów, łóżek, a także pojedynczych elementów mebli np. poręczy. System montażowy Luna oparty jest na zaczepie z gwintem metrycznym, który wkręcany jest do osadzonej wcześniej mufy z gwintem metrycznym.

 

System Maxi Luna – niezawodna siła łączeń meblowych

 

Nasz sklep oferuje zarówno system Media Luna, jak i Maxi Luna. Różnią się one jednym, najważniejszym aspektem – tym, do łączenia jakich mebli są one przeznaczone. Złącza systemu montażowego Maxi Luna świetnie sprawdzają się do łączenia tzw. mebli ciężkich. Bez obaw możesz sięgnąć po złącza montażowe Maxi Luna w przypadku montażu łóżek, stołów czy też łączenia blatów. Z pewnością system Maxi Luna jest najprostszym, a jednocześnie najbardziej trwałym systemem do łączeń meblowych.

 

System montażowy Media Luna – uniwersalność i prostota montażu

 

Wspomniany powyżej system Media Luna jest z kolei modelem złącza uniwersalnego. To właśnie tego typu elementy montażowe świetnie sprawdzą się w przypadku łączenia poszczególnych elementów krzeseł, foteli czy też niewielkich szafek i komód. Bez wątpienia system Media Luna charakteryzuje się niezwykłą łatwością montażu. Do jego zastosowania nie potrzebujesz pomocy fachowca ani specjalistycznych narzędzi. Z ich użyciem każda konstrukcja meblowa będzie trwała i solidna.

 

System montażowy Luna łączy w sobie funkcjonalność, niezawodność, trwałość, a także elegancję. Każdy z oferowanych przez nas produktów świetnie sprawdzi się zarówno do montażu mebli domowych, jak i biurowych. Odpowiednio dobrane systemy montażowe sprawiają, że ich konstrukcja jest odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dzięki sile łączeń meblowych nie musisz obawiać się występowania szpar pomiędzy  poszczególnymi elementami mebli.

 

Systemy montażowe Media Luna i Maxi Luna w najlepszej cenie!

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno producentów mebli, jak i klientów indywidualnych. Wybierając oferowane przez nas systemy montażowe Media Luna oraz Maxi Luna otrzymujesz niezawodną jakość i gwarancję wieloletniej sprawności w atrakcyjnej cenie. Zdecyduj się na system montażowy Luna i spraw, że wyposażenie Twojego domu będzie zarówno bezpieczne, jak i funkcjonalne.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon