Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Sortownik na śmieci Metropolis do szuflady 3 kosze 12l+12l+12l Elletipi
Sortownik na śmieci Metropolis do szuflady 3 kosze 12l+12l+12l Elletipi Sortownik na śmieci Metropolis do szuflady 3 kosze 12l+12l+12l Elletipi Sortownik na śmieci Metropolis do szuflady 3 kosze 12l+12l+12l Elletipi

Sortownik na śmieci Metropolis do szuflady 3 kosze 12l+12l+12l Elletipi

Cena detaliczna: 244,53 zł
Porównaj
SKU:
016.000.089-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 18,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Elletipi
Opis produktu

Sortownik na śmieci METROPOLIS PTC22 10050 7F włoskiej firmy Elletipi to system do segregacji odpadów przeznaczony do zabudowy w szufladzie kuchennej o minimalnej szerokości 100 cm, segregatory na odpady składają się z 3 koszy o identycznej pojemności wynoszącej 12 litrów

Dbanie o środowisko, bardziej ekologiczny styl życia, a co za tym idzie również sortowanie śmieci na stałe zagościły w naszym życiu. Sortowanie śmieci zmniejsza liczbę odpadów, które zanieczyszczają naszą planetę, zwiększają świadomość ekologiczną, a także uczą nas porządku i gospodarności. Poprzez segregację śmieci przyczyniamy się do zmniejszenia zagrożenia dla środowiska i zdrowia człowieka.  

Segregując śmieci w domu sprawiamy, że system selektywnej segregacji śmieci staje się znacznie tańszy. Do segregacji śmieci potrzebujemy jednak odpowiedniego sortownika, do którego będziemy mogli wyrzucać śmieci z różnego typu surowców. Doskonałym wyborem będzie zakup sortownika na śmieci Metropolis.

Dlaczego sortownik na śmieci Metropolis? 

Sortownik na śmieci Metropolis jest to produkt wiodącej marki Elletipi, co daje nam gwarancję jego jakości i trwałości. Sortownik na śmieci Metropolis składa się z 3 koszy o pojemności 12 litrów każdy, co pozwala nam na szybką segregację odpadów np. na papier, szkło, metal i odpady biologiczne. Każdy z koszy posiada specjalną pokrywę, która zapobiega ulatnianiu się nieprzyjemnych zapachów,  jedna z pokryw wyposażona jest w filtr wielokrotnego użytku neutralizujący zapach bio odpadów.

Sortownik wykonany jest z najwyższej jakości tworzywa, dzięki temu jest odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia. Jest to produkt przeznaczony przede wszystkim do zabudowy w szufladach kuchennych, jego niezwykły wygląd sprawi, że idealnie dopasowuje się do przestrzeni Twojej kuchni. Dodatkowym atutem sortownika na śmieci Metropolis jest jego szybki i prosty montaż, jego instalacja nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Sortownik na śmieci Metropolis, dzięki swojej niezawodności posiada najlepsze opinie od jego użytkowników. Kolejnym jego atutem jest przystępna cena, dzięki temu zyskujemy wysokiej klasy sortownik na śmieci bez wydawania fortuny.  

Sortownik na śmieci Metropolis to idealny produkt dla Ciebie i Twojej kuchni, warto więc niezwłocznie odwiedzić sklep i wzbogacić swoją kuchnię w ten niezwykłe funkcjonalny sprzęt. Zakup sortownika Metropolis to nie tylko gwarancja funkcjonalności, ale także komfort trwałości i wytrzymałości.  

Uwaga!

Poniższy film nie przedstawia oferowanego produktu, jest jedynie filmem poglądowymi przedstawiającym przykładową aranżacje sortowników.

Dane techniczne

Liczba koszy:

3 szt.

Sposób montażu:

szuflada

Pojemność łączna:

36 l
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon