Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Prowadnica kulkowa do szuflad 45 250mm 30kg
Prowadnica kulkowa do szuflad 45 250mm 30kg Prowadnica kulkowa do szuflad 45 250mm 30kg Prowadnica kulkowa do szuflad 45 250mm 30kg Prowadnica kulkowa do szuflad 45 250mm 30kg

Prowadnica kulkowa do szuflad 45 250mm 30kg

Cena detaliczna: 24,29 zł
Porównaj
SKU:
006.001.201-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Opis produktu

Prowadnica szuflad kulkowa 45 250 mm cichy domyk

Prowadnica szuflad kulkowa o długości 250 mm oraz wysokości 45 mm to jeden z najistotniejszych elementów składowych wielu mebli. Odpowiada ona za prawidłową i płynną pracę drewnianych szuflad oraz wysuwanych półek. Jej mechanizm działania opiera się na pracy stalowych łożysk kulkowych. 
Prowadnica wykonana jest ze stali ocynkowanej. Charakteryzuje się doskonałą trwałością i odpornością na korozję, dzięki czemu gwarantuje długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie. W przeciwieństwie do prowadnicy rolkowej znakomicie znosi większe obciążenia rzędu 30 kg. Wyróżnia się płynną oraz cichą pracą. Domyka się niezwykle delikatnie.

Prowadnica z funkcją cichego domyku.

Prowadnica kulkowa jest idealnym uniwersalnym rozwiązaniem szeroko stosowanym w przemyśle meblarskim. Fantastycznie sprawdza się w komodach, szafkach, biurkach oraz szufladach kuchennych i łazienkowych. Gwarantuje długotrwałe i komfortowe użytkowanie mebli. Prowadnica posiada funkcję cichego domyku inaczej nazywanego soft close, jest to mechanizm który przy mocnym domknięciu hamuję szufladę w ostatniej fazie zamykania nie pozwalając na trzasnięcie.
 

Charakterystyka prowadnicy szuflad kulkowej: 

  • kolor biały ocynk 

  • długość prowadnicy 250 mm 

  • wysokość prowadnicy 45 mm 

  • grubość prowadnicy 12,5 mm 

  • maksymalne obciążenie 30 kg na parę prowadnic 

  • profil wykonany ze stali ocynkowanej wyposażony w stalowe łożyska kulkowe 

  • funkcja cichego domyku

  • zaczep ułatwiający szybki demontaż szuflady. 

Oferta dotyczy dwóch sztuk prowadnic - komplet na jedną szufladę

Prowadnice przeznaczone są do łatwego samodzielnego montażu za pomocą podstawowych narzędzi i wkrętów. Jedną część prowadnicy należy zamocować do korpusu mebla, natomiast drugą część zamontować do drewnianego boku szuflady. 

Dane techniczne

Długość:

250 mm

Wysokość:

45 mm

Obciążenie maksymalne:

30 kg

Cichy domyk:

tak

Wysuw:

częściowy wysuw
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon