Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Stopka meblowa ALFA ø20 M6x37mm

Stopka meblowa ALFA ø20 M6x37mm

Cena detaliczna: 3,26 zł
Porównaj
SKU:
10.16.016-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
SISO
Opis produktu

Stopka meblowa Siso Denmark model ALFA 

Specyfikacja produktu:

  • Materiał - PE (polietylen)
  • Kolor - czarny
  • Średnica stopki - 20mm
  • Grubość stopki - 6mm
  • Wymiary trzpienia - M6x37mm 

Stopka meblowa duńskiego producenta okuć meblowych Siso Denmark z regulacją ręczną model ALFA ø20 to wysokiej jakości stopka z podstawą wykonaną z  wytrzymałego materiału jakim jest polietylen, co przekłada się na jej trwałość i niezawodność. Regulator posiada pewne podparcie, zapewnione przez powierzchnię stopki ø20mm. Montaż odbywa się w prosty sposób, poprzez wkręcenie stopki do wcześniej zaadaptowanej w meblu mufy w rozmiarze M6, a następnie wyregulowanie jej na pożadaną wysokość. 

System regulowanych stopek meblowych stworzony jest, aby ułatwić i przyspieszyć pracę przy poziomowaniu/ regulowaniu wysokości mebli. Regulowana stopka meblowa idalnie sprawdzi się do wszelkiego rodzaju mebli drewnianych tj. biurka, komody, stoły czy też szafy. Podstawa bardzo dobrze zabezpiecza podłoże.

*Mufy do stopek sprzedawane są osobno. 

 

Jeśli dana stopka nie spełnia Twoich oczekiwań, w ofercie posiadamy nóżki o różnych kształtach, wielkościach i przeznaczeniu. 

Dane techniczne

Materiał:

tworzywo sztuczne

Kolor:

czarny
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon