Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kosz na śmieci TOWER do szafki Elletipi
Kosz na śmieci TOWER do szafki Elletipi Kosz na śmieci TOWER do szafki Elletipi

Kosz na śmieci TOWER do szafki Elletipi

Cena detaliczna: 249,66 zł
Porównaj
SKU:
016.000.005-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
1 ocen
Marka
Elletipi
Opis produktu

Kosz wysuwany na prowadnicach, przeznaczony do szafki z otwieranym frontem o minimalnej szerokości 30cm. Łatwy i intuicyjny montaż do dna szafki.

Specyfikacja kosza:

  • Szerokość - 25 cm
  • Głębokość - 41cm
  • Wysokość - 40 cm
  • Pojemność kosza - 17 litrów
  • Minimalna szerokść szafki - 30cm

Bądź eko z sortownikiem na śmierci TOWER 

Jeśli szukasz rozwiązania umożliwiającego recykling odpadów w prosty i wydajny sposób, kosz na śmieci TOWER będzie strzałem w dziesiątkę. Dzięki swoim ergonomicznym rozmiarom, kosz jest kompatybilny z większością szafek kuchennych z otwieranym frontem, co sprawia, że możemy zadbać o ochronę naszego środowiska we własnym domu. 

Kosz na śmieci TOWER – gwarancja wysokiej jakości wykonania 

O precyzyjnym wykończeniu kosza TOWER świadczy automatyczna pokrywa, unosząca się automatycznie wraz z wysunięciem kosza, dzięki temu, że szczelnie przylega do powierzchni koszy, skutecznie eliminuje także uciążliwe zapachy odpadów w koszu. W utrzymaniu wysokiego poziomu czystości kosza pomagają też prowadnice z opcją pełnego wysuwu , dzięki którym kosz można całkowicie wysunąć, co ułatwia do niego dostęp i przyspiesza jego czyszczenie . Obudowa kosza wykonanan jest z wysokiej jakości metalu co zapewnia wysoką odporność na wilgoć a co zatym idzie również na korozję.  Kosz firmy Elletipi zaprojektowano do samodzielnego montażu do dna szafki kuchennej przy użyciu jedynie 4 wkrętów. 

Kosz na śmieci TOWER – uniwersalny i trwały 

Kosz wyróżnia się tradycyjnym designem, dzięki czemu odnajdzie się w każdym wnętrzu kuchennym. Wszystkie kosze i sortowniki na odpady w naszym sklepie są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co sprawia, że cechuje je wytrzymałość na zniszczenia oraz trwałość na lata. 

Dane techniczne

Liczba koszy:

1 szt.

Sposób montażu:

szafka

Szerokość szafki:

30 cm

Pojemność łączna:

17 l
Opinie o produkcie
Kinga 2022-04-07

Kosz porządny, dobrej jakości., super rozwiązanie do szafki.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon