Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Uszczelka do kabiny prysznicowej 5707 nakładana do szkła 8mm długość 2500mm transparentna
Uszczelka do kabiny prysznicowej 5707 nakładana do szkła 8mm długość 2500mm transparentna

Uszczelka do kabiny prysznicowej 5707 nakładana do szkła 8mm długość 2500mm transparentna

Cena detaliczna: 52,45 zł
Porównaj
SKU:
15.22.291-1
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 49,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
2 ocen
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
SISO
Opis produktu

Uszczelka kabiny przysznicowej 5707 do szkła 8mm. Nakładana na dolną krawędź drzwi

Specyfikacja produktu:

  • Długość - 2500mm
  • Grubość szkła - 8mm
  • Długość ociekacza - 7mm
  • Długość piór uszczelniających - 8mm
  • Wysokość całkowita - 20mm
  • Wysokość części nakładanej na szkło - 12mm
  • Materiał - tworzywo sztuczne
  • Kolor - transparentny

Uszczelka 5707 do szkła 8mm przeznaczona do montażu na dolną krawędź szkła drzwi kabiny prysznicowej. Uszczelka posiada dwa dolne pióra uszczelniające, które doskonale zabezpieczają przed wylewaniem wody  przestrzeń pomiędzy drzwiami a podłogą lub brodzikiem. Boczny ociekacz sprawia że woda spływająca po drzwiach kabiny spływa do brodzika. 

W celu dokładniejszego uszczelnienia zalecamy zastosowanie uszczelki wraz z progiem akrylowym który w naszej ofercie występuję w dwóch wysokościach 5 i 10mm.

https://gryc24.pl/progi-do-kabin-prysznicowych-prog-akrylowy-kabiny-prysznicowej-h-5mm-l-250cm,c74,p2752,pl.html

https://gryc24.pl/progi-do-kabin-prysznicowych-prog-akrylowy-kabiny-prysznicowej-h-10mm-l-250cm,c74,p2753,pl.html

Pamiętaj!

Uszczelki w miarę użytkowania tracą swoję właściwości, aby posłużyły nam dłużej powinny być regularnie czyszczone. Powinny być też regularnie wymieniane maksymalnie po dwóch latach użytkowania.

Dane techniczne

Grubość szkła:

8 mm

Przeznaczenie:

Szkło- podłoga

Długość:

2500 mm

Kolor:

transparentny
Opinie o produkcie
Wojtek 2021-10-22

Wiadomo, że taka uszczelka "przetrwa" w kabinie max. 2 lata, potem wymiana. Używam tego modelu od 8 lat i jestem bardzo zadowolony. Szybka wysyłka, towar dobrze zabezpieczony.

Kamil 2021-10-22

Sprawdziła się jako dolna uszczelka do drzwi, idealnie uszczelnia przestrzeń pomiędzy drzwiami a podłogą, okapnik sprawia że woda nie zbiera się pod uszczelką. Łatwo przyciąć na właściwą długość

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon