Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kółko meblowe na płytce JAC ø75mm h-98mm
Kółko meblowe na płytce JAC ø75mm h-98mm Kółko meblowe na płytce JAC ø75mm h-98mm Kółko meblowe na płytce JAC ø75mm h-98mm Kółko meblowe na płytce JAC ø75mm h-98mm Kółko meblowe na płytce JAC ø75mm h-98mm Kółko meblowe na płytce JAC ø75mm h-98mm Kółko meblowe na płytce JAC ø75mm h-98mm

Kółko meblowe na płytce JAC ø75mm h-98mm

Cena detaliczna: 145,40 zł
Porównaj
SKU:
08.12.355-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
SISO
Opis produktu

Kółko meblowe transportowe o średnicy 75mm i wysokości 98mm Siso Denmark model JAC

Charakterystyka kółka transportowego: 

  • materiał - aluminium anodowane/poliuretan

  • maksymalny udźwig 50kg 

  • kółko o średnicy 75mm 

  • płytka montażowa 60x60mm

  • rozstaw otworów montażowych w płytce 44x44mm

  • wysokość całkowita 98mm 

  • kolor kółka - aluminium/czarny

  • hamulec - nie

Kółko duńskiego producenta okuć meblowych Siso Denmark model JAC znakomicie sprawdza się w wózkach transportowych czy też niewielkich kontenerach. Równie doskonale funkcjonuje jako wykończenie mebli biurowych, kuchennych czy pokojowych - stolików i szafek, pozwalając na wygodne ich przemieszczanie się. W gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych, szkołach czy też biurach szeroko stosowane zestawy jezdne umożliwiają wygodne manewrowanie i transportowanie różnych materiałów bez konieczności angażowania sił własnych. 

Kółko wykonane jest z aluminium anodowanego, natomiast czarne oringi z poliuretanu. Jego maksymalny udźwig statyczny wynosi 50kg. Cechuje się estetyką wykonania, trwałością oraz dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, uderzenia i ścieranie. Doskonale pochłania drgania tworzące się podczas ruchu obrotowego. Posiada niski współczynnik tarcia, przez co nie niszczy i nie rysuje podłoża po którym się porusza. Jego niezwykle prosty montaż oraz funkcjonalność sprawiają, że szeroko stosowane jest w produktach o wysokich wymaganiach wytrzymałościowych i jakościowych. 

Kółko transportowe przeznaczone jest do nieskomplikowanego samodzielnego montażu za pomocą podstawowych narzędzi. Mocowanie kółka do wybranej powierzchni następuje za pomocą płaskiej płytki montażowej. 

Dane techniczne

Średnica:

75 mm

Wysokość:

98 mm

Materiał:

Tworzywo sztuczne

Obciążenie maksymalne:

50 kg

Kolor:

srebrny
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon