Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kółko meblowe na płytce Spike ø50mm h-65mm transparentne
Kółko meblowe na płytce Spike ø50mm h-65mm transparentne Kółko meblowe na płytce Spike ø50mm h-65mm transparentne Kółko meblowe na płytce Spike ø50mm h-65mm transparentne Kółko meblowe na płytce Spike ø50mm h-65mm transparentne

Kółko meblowe na płytce Spike ø50mm h-65mm transparentne

Cena detaliczna: 12,22 zł
Porównaj
SKU:
08.12.332-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
1 ocen
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
SISO
Opis produktu

Kółko meblowe transportowe Siso Denmark model SPIKE o średnicy fi50 i wysokości 65mm z płytką montażową ze stali ocynkowanej to wysokiej jakości zestaw jezdny wykonany z poliuretanu.

Charakterystyka kółka transportowego: 

  • materiał - tworzywo sztuczne i stal ocynkowana   

  • maksymalny udźwig statyczny 35kg 

  • kółko z poliuretanu o średnicy fi50

  • płytka montażowa ze stali ocynkowanej 50 x 50 x 1,8mm  

  • rozstaw otworów montażowych w płytce 38 x 38mm 

  • szerokość bieżnika 20mm 

  • wysokość całkowita 65mm 

  • kolor kółka - transparentne

  • hamulec - brak

Kółko znakomicie sprawdza się w wózkach transportowych czy też niewielkich kontenerach. Równie doskonale funkcjonuje jako wykończenie mebli biurowych, kuchennych czy pokojowych - stolików i szafek, pozwalając na wygodne ich przemieszczanie. W gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych, szkołach czy też biurach szeroko stosowane zestawy jezdne umożliwiają wygodne manewrowanie i transportowanie różnych materiałów bez konieczności angażowania sił własnych. 

Kółko w całości wykonane jest z poliuretanu. Jego maksymalny udźwig statyczny wynosi 35kg. Cechuje się trwałością oraz dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, uderzenia i ścieranie. Doskonale pochłania drgania tworzące się podczas ruchu obrotowego. Posiada niski współczynnik tarcia, przez co nie niszczy i nie rysuje podłoża po którym się porusza. Jego niezwykle prosty montaż oraz funkcjonalność sprawiają, że szeroko stosowane jest w produktach o wysokich wymaganiach wytrzymałościowych i jakościowych. 

Kółko transportowe przeznaczone jest do nieskomplikowanego samodzielnego montażu za pomocą podstawowych narzędzi. Mocowanie kółka do wybranej powierzchni następuje za pomocą płaskiej płytki montażowej.

Dane techniczne

Średnica:

50 mm

Wysokość:

64 mm

Materiał:

tworzywo sztuczne

Obciążenie maksymalne:

35 kg

Kolor:

transparentny
Opinie o produkcie
Marcin 2021-10-21

Solidne i estetyczne. Polecam

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon