Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kółko meblowe na płytce zielone ø75mm h-90mm
Kółko meblowe na płytce zielone ø75mm h-90mm Kółko meblowe na płytce zielone ø75mm h-90mm

Kółko meblowe na płytce zielone ø75mm h-90mm

Cena detaliczna: 29,83 zł
Porównaj
SKU:
08.12.316-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
1 ocen
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
SISO
Opis produktu

Kółko meblowe obrotowe ø75

Charakterystyka kółka transportowego: 

  • materiał - poliuretan (PU)/stal ocynkowana
  • kolor - zielony
  • średnica - 75mm
  • wysokość całkowita - 90mm  
  • maksymalny udźwig statyczny - 70kg 

Kółko meblowe z płytką montażową wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów. Płytka montażowa i obejma to stal ocynkowana, opona natomiast wykonana została z poliuretanu (PU) jest to tworzywo sztuczne chrakteryzujące się dużą wytrzymałością na czynniki mechaniczne, chemiczne, a także termiczne. Poliuretan nie wydziela zapachu, nie wchodzi w reakcję z parą wodną i środkami chemicznymi, ale przede wszystkim nie wydziela szkodliwych związków, które mogłyby powodować choroby u ludzi oraz zwierząt domowych.

Ogromną zaletą kółka jest zastosowanie w konstrukcji łożyska kulkowego z kulkami z stali. Łożyska kulkowe przenosząc obciążenia zapewniają dużą żywotność i płynną prace kółka, przy czym są całkowicie bezobsługowe.

Jego maksymalny udźwig statyczny wynosi 70kg. Cechuje się trwałością oraz dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, uderzenia i ścieranie. Doskonale pochłania drgania tworzące się podczas ruchu obrotowego. Posiada niski współczynnik tarcia, przez co nie niszczy i nie rysuje podłoża po którym się porusza. Jego prosty montaż, wysoka jakość wykonanania oraz funkcjonalność sprawiają, że kółko łożyskowane znajdzie zastosowanie w produktach o wysokich wymaganiach wytrzymałościowych i jakościowych. 

Kółko do mebli przeznaczone jest do nieskomplikowanego samodzielnego montażu przy użyciu podstawowych narzędzi. Mocowane jest do podstawy mebla za pomocą stalowej płytki montażowej.

Dane techniczne

Średnica:

75 mm

Wysokość:

90 mm

Obciążenie maksymalne:

70 kg
Opinie o produkcie
Karolina 2024-05-30

Potrzebowałam kolorowych kółek do drewnianej skrzyni na zabawki, zmówiłam dwa kółka zielone i dwa kółka niebieskie, skrzynia jest z drewna sosnowego i całość prezentuje się rewelacyjnie. Kółka wykonane są estetycznie i solidnie, nie mają ostrych krawędzi i niedoróbek, spokojnie mogą być stosowane w zabawkach/skrzyniach na zabawki dla dzieci.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon