Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kółko meblowe na płytce czarne ø50mm h-64mm z hamulcem
Kółko meblowe na płytce czarne ø50mm h-64mm z hamulcem Kółko meblowe na płytce czarne ø50mm h-64mm z hamulcem Kółko meblowe na płytce czarne ø50mm h-64mm z hamulcem Kółko meblowe na płytce czarne ø50mm h-64mm z hamulcem

Kółko meblowe na płytce czarne ø50mm h-64mm z hamulcem

Cena detaliczna: 25,07 zł
Porównaj
SKU:
08.12.303-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
SISO
Opis produktu

Kółko meblowe obrotowe ø50 z hamulcem

Charakterystyka kółka transportowego: 

  • materiał - poliuretan (PU)/stal ocynkowana
  • kolor - transparentny/czarny
  • średnica - 50mm
  • wysokość całkowita - 63,7mm  
  • maksymalny udźwig statyczny - 50kg 

Kółko meblowe z płytką montażową wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów. Płytka montażowa i obejma to stal ocynkowana, opona natomiast wykonana została z poliuretanu (PU) jest to tworzywo sztuczne chrakteryzujące się dużą wytrzymałością na czynniki mechaniczne, chemiczne, a także termiczne. Poliuretan nie wydziela zapachu, nie wchodzi w reakcję z parą wodną i środkami chemicznymi, ale przede wszystkim nie wydziela szkodliwych związków, które mogłyby powodować choroby u ludzi oraz zwierząt domowych.

Ogromną zaletą kółka jest zastosowanie w konstrukcji łożyska kulkowego z kulkami z stali. Łożyska kulkowe przenosząc obciążenia zapewniają dużą żywotność i płynną prace kółka, przy czym są całkowicie bezobsługowe.

Jego maksymalny udźwig statyczny wynosi 50kg. Cechuje się trwałością oraz dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, uderzenia i ścieranie. Doskonale pochłania drgania tworzące się podczas ruchu obrotowego. Posiada niski współczynnik tarcia, przez co nie niszczy i nie rysuje podłoża po którym się porusza. Jego prosty montaż, wysoka jakość wykonanania oraz funkcjonalność sprawiają, że kółko łożyskowane znajdzie zastosowanie w produktach o wysokich wymaganiach wytrzymałościowych i jakościowych. 

Kółko do mebli przeznaczone jest do nieskomplikowanego samodzielnego montażu przy użyciu podstawowych narzędzi. Mocowane jest do podstawy mebla za pomocą stalowej płytki montażowej.

 

Dane techniczne

Średnica:

50 mm

Wysokość:

64 mm

Obciążenie maksymalne:

50 kg
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon