Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kółko meblowe na płytce ø75mm h-90mm z hamulcem transparentne
Kółko meblowe na płytce ø75mm h-90mm z hamulcem transparentne Kółko meblowe na płytce ø75mm h-90mm z hamulcem transparentne Kółko meblowe na płytce ø75mm h-90mm z hamulcem transparentne

Kółko meblowe na płytce ø75mm h-90mm z hamulcem transparentne

Cena detaliczna: 29,82 zł
Porównaj
SKU:
08.12.313-0
Dostępność:
Chwilowo niedostępny
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
SISO
Opis produktu

Kółko meblowe transportowe Siso Denmark o średnicy 75mm i wysokości 90mm z płytką montażową ze stali ocynkowanej to wysokiej jakości zestaw jezdny wykonany z poliuretanu.

Charakterystyka kółka transportowego: 

  • materiał - poliuretan i stal ocynkowana 

  • maksymalny udźwig statyczny 70kg 

  • kółko z poliuretanu o średnicy 75mm 

  • płytka montażowa ze stali ocynkowanej 50x50mm

  • rozstaw otworów montażowych w płytce 36x36mm 

  • szerokość bieżnika 23mm 

  • wysokość całkowita 90mm 

  • kolor kółka - czarne/transparentne

  • hamulec - tak

Kółko duńskiego producenta okuć meblowych Siso Denmark znakomicie sprawdza się w wózkach transportowych czy też niewielkich kontenerach. Równie doskonale funkcjonuje jako wykończenie mebli biurowych, kuchennych czy pokojowych - stolików i szafek, pozwalając na wygodne ich przemieszczanie. W gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych, szkołach czy też biurach szeroko stosowane zestawy jezdne umożliwiają wygodne manewrowanie i transportowanie różnych materiałów bez konieczności angażowania sił własnych. 

Kółko w całości wykonane jest z poliuretanu. Jego maksymalny udźwig statyczny wynosi 70kg. Cechuje się trwałością oraz dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, uderzenia i ścieranie. Doskonale pochłania drgania tworzące się podczas ruchu obrotowego. Posiada niski współczynnik tarcia, przez co nie niszczy i nie rysuje podłoża po którym się porusza. Jego niezwykle prosty montaż oraz funkcjonalność sprawiają, że szeroko stosowane jest w produktach o wysokich wymaganiach wytrzymałościowych i jakościowych. 

Kółko transportowe przeznaczone jest do nieskomplikowanego samodzielnego montażu za pomocą podstawowych narzędzi. Mocowanie kółka do wybranej powierzchni następuje za pomocą płaskiej płytki montażowej.

Dane techniczne

Średnica:

75 mm

Wysokość:

90 mm

Materiał:

Tworzywo sztuczne

Obciążenie maksymalne:

70 kg

Kolor:

czarny
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon