Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Taśma LED 5m 16W IP44 światło czerwone
Taśma LED 5m 16W IP44 światło czerwone

Taśma LED 5m 16W IP44 światło czerwone

Cena detaliczna: 24,46 zł
Porównaj
SKU:
015.101.051
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Opis produktu

Elastyczna samoprzylepna taśma LED 12V 5m IP44 16W o czerwonej barwie światła i długości 5m do wykorzystania wewnątrz pomieszczenia.  

Taśma LED to nowoczesne, wydajne a przede wszystkim praktyczne rozwiązanie świetlne, które można wykorzystać zarówno wewnątrz pomieszczenia oraz na zewnątrz. Taśma LED to idealny pomysł na podświetlanie i dekorowanie wszelkiego rodzaju przedmiotów, obiektów zewnętrznych oraz pomieszczeń mieszkalnych. Dzięki niewielkim wymiarom, giętkości oraz wysokiej wydajności światła przy niskim zużyciu energii elektrycznej doskonale sprawdzi się w oświetleniu mebli, witryn sklepowych, ścian, sufitów podwieszanych czy banerów reklamowych. 

Diody LED umieszczone są na mocnej taśmie samoprzylepnej dzięki czemu montaż jest bardzo łatwy. Małe wymiary umożliwiają wklejenie paska w trudno dostępnych miejscach. Taśma sprzedawana jest w rolkach 5 metrowych i można ją dzielić na dowolne odcinki (co 5cm) w miejscach oznaczonych na taśmie.

Taśma LED charakteryzuje się bardzo długą żywotnością - aż 25000h

Montaż ułatwi zastosowana w LEDach samoprzylepna taśma renomowanej firmy 3M, która gwarantuje solidne i długotrwałe przytwierdzenie taśmy do podłoża.

Taśma posiada stopień ochrony IP44 co oznacza, że jest zabezpieczona przed chlapiącą pod każdym kątem wodą i może być montowana zarówno w środku pomieszczenia np. w łazience lub na zewnątrz np. na elewacji budynku tj. takie które może być narażone na deszcz, ale nie będzie „stało” w wodzie.

Do prawidłowego działania konieczne jest dokupienie zasilacza o mocy dostosowanej do długości taśmy

Dane techniczne

Moc znamionowa:

16 W

Długość:

5000 mm

Szerokość:

8 mm

Wysokość:

3 mm

Główny kolor:

biały

Liczba cykli on/off:

≥ 12500

Materiał:

tworzywo sztuczne

Możliwość ściemniania:

Nie

Napięcie:

12 V

Podział na segmenty:

co 50mm

Rodzaj montażu - led:

Taśma samoprzylepna

Stopień ochrony:

IP20

Trwałość znamionowa:

25000 h

Warunki pracy:

od 5°C do 25°C

Źródło światła:

LED

Wymienne źródło światła:

Nie
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon