Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Podnośnik gazowy do frontów meblowych 160N stal
Podnośnik gazowy do frontów meblowych 160N stal Podnośnik gazowy do frontów meblowych 160N stal Podnośnik gazowy do frontów meblowych 160N stal Podnośnik gazowy do frontów meblowych 160N stal Podnośnik gazowy do frontów meblowych 160N stal Podnośnik gazowy do frontów meblowych 160N stal Podnośnik gazowy do frontów meblowych 160N stal Podnośnik gazowy do frontów meblowych 160N stal

Podnośnik gazowy do frontów meblowych 160N stal

Cena detaliczna: 86,74 zł
Porównaj
SKU:
15.11.410-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
SISO
Opis produktu

Podnośnik gazowy duńskiego producenta okuć meblowych Siso Denmark górny o sile odpychania/rozprężania 160N to wysokiej jakości, uniwersalny i wytrzymały siłownik meblowy odpowiadający za prawidłową pracę uchylnych frontów meblowych. Pozwala on na płynne unoszenie oraz opuszczenie drzwiczek o maksymalnym ciężarze 16 kg dowolnego rodzaju szafek meblowych. Odpowiada również za ciche ich zamykanie i otwieranie.
Podnośnik umożliwia stały niezakłócony dostęp do zawartości szafki gwarantując bezpieczne z niej korzystanie wykluczające niebezpieczeństwo nieplanowanego opuszczenia się frontu.
Podnośnik gazowy przystosowany jest do montażu meblach kuchennych, biurowych czy też pokojowych wyposażonych w klapy z płyt aluminiowych bądź we fronty drewniane. Siłownik doskonale współpracuje z pełnymi frontami meblowymi, jak i wykonanymi z profili.
Jego mechanizm działania odpowiada za permanentne utrzymywanie drzwi w pozycji otwartej – utrzymywanie frontu do góry. 

Parametry podnośnika:

 • długość 413mm
 • średnica cylindra fi 18mm
 • średnica ramienia fi 8mm

Charakterystyka:

 • siła odpychania/rozprężania: 160N
 • maksymalne obciążenie 16kg
 • liczba cykli pracy 30 000
 • materiał - stal + tworzywo sztuczne
 • kolor srebrny
 • łatwy montaż (instrukcja w komplecie) - mocowanie do boków szafki

Skład kompletu:

 • podnośnik gazowy (bez mocowań)
 • instrukcja montażu

Podnośnik gazowy do mebli przeznaczony jest do samodzielnego montażu, który jest nieskomplikowany i nie wymaga fachowej wiedzy i narzędzi.

Dla zapewnienia płynnej pracy mechanizmu wskazane jest mocowanie dwóch siłowników po obu stronach drzwiczek.

UWAGA!
W zależności od wymiarów oraz ciężaru drzwiczek/frontu należy dobrać siłownik o odpowiedniej sile rozprężania wyrażonej w Newtonach. Należy przy tym pamiętać, że na każdy kilogram ciężaru frontu przypada w przybliżeniu siła rozprężania równa ok. 10N.

Dane techniczne

Siła odpychania/rozprężania:

160 N

Długość:

413 mm

Kolor:

stal szczotkowana
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon