Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Prowadnica kulkowa do szuflad 45 500mm 25kg pełny wysuw Push To Open
Prowadnica kulkowa do szuflad 45 500mm 25kg pełny wysuw Push To Open Prowadnica kulkowa do szuflad 45 500mm 25kg pełny wysuw Push To Open Prowadnica kulkowa do szuflad 45 500mm 25kg pełny wysuw Push To Open Prowadnica kulkowa do szuflad 45 500mm 25kg pełny wysuw Push To Open

Prowadnica kulkowa do szuflad 45 500mm 25kg pełny wysuw Push To Open

Cena detaliczna: 34,59 zł
Porównaj
SKU:
006.001.215
Dostępność:
Chwilowo niedostępny
Koszty wysyłki:
od 16,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Prowadnica szuflad kulkowa 45 500mm 25kg 

Prowadnica szuflad kulkowa o długości 500 mm oraz wysokości 45 mm to jeden z najistotniejszych elementów składowych wielu mebli. Odpowiada ona za prawidłową i płynną pracę drewnianych szuflad oraz wysuwanych półek. Jej mechanizm działania opiera się na pracy stalowych łożysk kulkowych. 

Prowadnica wykonana jest ze stali ocynkowanej. Charakteryzuje się doskonałą trwałością i odpornością na korozję, dzięki czemu gwarantuje długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie. W przeciwieństwie do prowadnicy rolkowej znakomicie znosi większe obciążenia rzędu 25 kg. Wyróżnia się płynną oraz cichą pracą. Domyka się niezwykle delikatnie. Jej pełny wysuw pozwala na dostęp do całej zawartości szuflady. 

Prowadnica dodatkowo wzbogacona jest w funkcjonalny stoper – zatrzask uniemożliwiający samoczynne otwieranie się szuflady. Jej wygodny zaczep pozwala na szybki i sprawny demontaż szuflady. Prowadnica posiada również funkcję push to open dzięki której otworzymy szufladę delikatnie dociskając front szuflady.

Prowadnica kulkowa jest idealnym uniwersalnym rozwiązaniem szeroko stosowanym w przemyśle meblarskim. Fantastycznie sprawdza się w komodach, szafkach, biurkach oraz szufladach kuchennych i łazienkowych. Gwarantuje długotrwałe i komfortowe użytkowanie mebli. 
 

Charakterystyka prowadnicy szuflad kulkowej: 

  • kolor biały ocynk 

  • długość prowadnicy 500 mm 

  • wysokość prowadnicy 45 mm 

  • grubość prowadnica 12,7 mm 

  • maksymalne obciążenie 25 kg na parę prowadnic 

  • profil wykonany ze stali ocynkowanej wyposażony w stalowe łożyska kulkowe 

  • pełny wysuw 

  • stoper zapobiegający samoczynnemu wysuwaniu się szuflady 

  • zaczep ułatwiający szybki demontaż szuflady.

  • Push To Open

UWAGA! 

Zestaw zawiera 2 prowadnice kulkowe - prowadnicę prawą oraz prowadnicę lewą. 

Przeznaczone są do łatwego samodzielnego montażu za pomocą podstawowych narzędzi. Jedną część prowadnicy należny zamocować do korpusu mebla  za pomocą wkrętów, natomiast drugą część zamontować do drewnianego boku szuflady. 

Dane techniczne

Długość:

500 mm

Wysuw:

pełny wysuw

Cichy domyk:

tak

Obciążenie maksymalne:

25 kg

Rodzaj:

kulkowa

Wysokość:

45 mm

Wykończenie:

biały ocynk
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon