Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów satyna
Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów satyna Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów satyna Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów satyna Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów satyna Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów satyna Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów satyna Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów satyna

Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów satyna

Cena detaliczna: 31,00 zł
Porównaj
SKU:
004.003.055-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 16,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
1 ocen
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Zamek wciskany do kampera

Specyfikacja produktu:

  • Materiał - tworzywo sztuczne ABS/ZnAl
  • Kolor - czarny/satyna
  • Grubość płyty - 18-24mm

Zamek meblowy wciskany marki Hakner. Obudowa zamka wykonana została z wysokiej jakości polimeru ABS, jest to tworzywo sztuczne charakteryzujace się wysoką odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, uchwyt zamka natomiast wykonany jest z ZnAl - u.  Zamek jest uniwersalny może być stosowanym zarówno na lewe jak i prawe skrzydło drzwi, może być stosowany również  jako zamek szufladowy. Ogromną zaletą zamka jest wyprofilowany przycisk, który może służyć jako uchwyt.

Zasada działania zamka jest niezwylke prosta, zamknięcie zamka następuję po naciśnieciu przycisku. Kolejne naciśnięcie spowoduję otwarcie.

Zamek znajdzie zastosowanie jako zamknięcie szuflady, szafy czy szafki w przyczepach kempingowych, jachtach samolotach wszędzie tam gdzie nie ma potrzeby stosowania zamka z kluczem.

Skład kompletu:

  • Zamek - 1szt.
  • Zaczep rygla -1szt.
  • Wkręty montażowe - 4szt.
Opinie o produkcie
Mariusz 2023-04-19

Do przyczepy kempingowej rewelacja, dzięki wyprofilowanemu przyciskowi zamek sprawdzi się również jako uchwyt drzwiczek.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon