Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów chrom
Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów chrom Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów chrom Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów chrom Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów chrom Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów chrom Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów chrom

Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów chrom

Cena detaliczna: 19,70 zł
Porównaj
SKU:
004.003.055-1
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Zamek wciskany do kampera

Specyfikacja produktu:

  • Materiał - tworzywo sztuczne ABS/ZnAl
  • Kolor - czarny/chrom
  • Grubość płyty - 18-24mm

Zamek wciskany do kamperów, wykonany została z wysokiej jakości polimeru ABS, jest to tworzywo sztuczne charakteryzujące się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, uchwyt zamka natomiast wykonany jest z ZnAl - u.  Zamek marki Hakner jest zamkiem uniwersalnym może być stosowany zarówno na lewe jak i prawe skrzydło drzwi, może być stosowany również  jako zamek szufladowy. Ogromną zaletą zamka jest wyprofilowany przycisk, który może służyć jako uchwyt.

Zasada działania zamka jest niezwylke prosta, zamknięcie zamka następuje po naciśnieciu przycisku. Kolejne naciśnięcie spowoduje otwarcie.

Zamek znajdzie zastosowanie jako zamknięcie szuflady, szafy czy szafki w przyczepach kempingowych, kamperach czy samolotach. Będzie doskonałym rowiązaniem jako zamek do jaskółek na jachcie. Sprawdzi się wszędzie tam gdzie nie ma potrzeby stosowania zamka z kluczem.

Skład kompletu:

  • zamek wciśnij i otwórz - 1szt.
  • zaczep rygla -1szt.
  • wkręty montażowe - 4szt.
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon