Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów chrom
Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów chrom Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów chrom Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów chrom Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów chrom Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów chrom Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów chrom

Zamek wciskany Hakner do kamperów jachtów chrom

Cena promocyjna: 18,10 zł
Cena detaliczna: 19,79 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 0,00 zł

Porównaj
SKU:
004.003.055-1
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 16,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Zamek wciskany do kampera

Specyfikacja produktu:

  • Materiał - tworzywo sztuczne ABS/ZnAl
  • Kolor - czarny/chrom
  • Grubość płyty - 18-24mm

Zamek meblowy wciskany marki Hakner. Obudowa zamka wykonana została z wysokiej jakości polimeru ABS, jest to tworzywo sztuczne charakteryzujace się wysoką odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, uchwyt zamka natomiast wykonany jest z ZnAl - u.  Zamek jest uniwersalny może być stosowanym zarówno na lewe jak i prawe skrzydło drzwi, może być stosowany również  jako zamek szufladowy. Ogromną zaletą zamka jest wyprofilowany przycisk, który może służyć jako uchwyt.

Zasada działania zamka jest niezwylke prosta, zamknięcie zamka następuję po naciśnieciu przycisku. Kolejne naciśnięcie spowoduję otwarcie.

Zamek znajdzie zastosowanie jako zamknięcie szuflady, szafy czy szafki w przyczepach kempingowych, jachtach samolotach wszędzie tam gdzie nie ma potrzeby stosowania zamka z kluczem.

Skład kompletu:

  • Zamek - 1szt.
  • Zaczep rygla -1szt.
  • Wkręty montażowe - 4szt.
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon