Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Krążek UV do blatu szklanego Hakner ø38 SS201
Krążek UV do blatu szklanego Hakner ø38 SS201 Krążek UV do blatu szklanego Hakner ø38 SS201

Krążek UV do blatu szklanego Hakner ø38 SS201

Cena detaliczna: 28,42 zł
Porównaj
SKU:
001.600.060
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Krążek UV do blatów szklanych

Specyfikacja produktu:

  • Materiał - stal nierdzewna zgoda z normą AISI201
  • Wykończenie - szlifowany
  • Średnica krążka - 38mm
  • Wysokość krążka - 10mm
  • Otwór montażowy - M8x7mm

Krążek ze stali nierdzewnej znajdzie zastosowanie przede wszystkim w meblarstwie przy łączeniu nóg meblowych z szklanym blatem stolika, stołu, ławy, biurka czy toaletki. Wysoka jakość stali nierdzewnej w połączeniu z starannością i estetyką wykonania sprawiają że krążek marki Hakner z powodzeniem może być wykorzystany również w branży dekoracyjnej czy budowlanej np. przy montażu balustrad. 

Montaż krążka do szkła odbywa się przy użyciu kleju UV, który aktywuję się przez naświetlania promieniami ultrafioletowymi, co zapewnia szybkie, trwałe i niewidoczne połączenie. Jedna strona krążka jest precyzyjnie wyszlifowana, co gwarantuje solidne połączenie z szkłem, z drugiej strony krążek posiada otwór z gwintem metrycznym 8mm. który umożliwia połączenie szkła z konstrukcją wykonaną z drewna czy metalu. 

Wykorzystując szpilkę dwugwintową z gwintem metrycznym 8mm, połączymy blat szklany z nogą stołu wykonaną z drewana. Aby połączyć blat szklany z konstrukcją wykonaną z metalu należy użyć pręta z gwintem metrycznym 8mm.

Przykładowa śruba z podwójnym gwintem:

https://gryc24.pl/akcesoria-meblowe/okucia-do-stolow/akcesoria/sruba-dwugwintowa-m8x100mm-z-gwintem-do-drewna,p1051,pl.html

 

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon