Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kółko meblowe fi50 h73 gniazdo fi10,5 gumowe szare
Kółko meblowe fi50 h73 gniazdo fi10,5 gumowe szare Kółko meblowe fi50 h73 gniazdo fi10,5 gumowe szare Kółko meblowe fi50 h73 gniazdo fi10,5 gumowe szare

Kółko meblowe fi50 h73 gniazdo fi10,5 gumowe szare

Cena detaliczna: 15,02 zł
Porównaj
SKU:
08.12.168-1
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 13,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Opis produktu

Kółko meblowe transportowe o średnicy 50mm o wysokości 73mm z gniazdem montażowym  ze stali ocynkowanej to wysokiej jakości zestaw jezdny wykonany z poliuretanu, który w swej strukturze i wyglądzie przypomina kauczuk.

 

Charakterystyka kółka transportowego: 

  • materiał - tworzywo sztuczne (sztuczny kauczuk) i stal ocynkowana 

  • maksymalny udźwig statyczny 45kg 

  • maksymalny udźwig roboczy 30kg

  • kółko o średnicy 50mm

  • średnica gniazda montażowego 10,5mm 

  • szerokość bieżnika 18mm 

  • wysokość całkowita 73mm 

  • kolor kółka - szare 

  • hamulec - nie

Kółko znakomicie sprawdza się w wózkach transportowych czy też niewielkich kontenerach. Równie doskonale funkcjonuje jako wykończenie mebli biurowych, kuchennych czy pokojowych - stolików i szafek, pozwalając na wygodne ich przemieszczanie. W gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych, szkołach czy też biurach szeroko stosowane zestawy jezdne umożliwiają wygodne manewrowanie i transportowanie różnych materiałów bez konieczności angażowania sił własnych. 

Kółko w całości wykonane jest z poliuretanu. Jego maksymalny udźwig statyczny wynosi 45kg. Cechuje się trwałością oraz dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, uderzenia i ścieranie. Doskonale pochłania drgania tworzące się podczas ruchu obrotowego. Posiada niski współczynnik tarcia, przez co nie niszczy i nie rysuje podłoża po którym się porusza. Jego niezwykle prosty montaż oraz funkcjonalność sprawiają, że szeroko stosowane jest w produktach o wysokich wymaganiach wytrzymałościowych i jakościowych. 

Dane techniczne

Rodzaj montażu:

Gniazdo

Hamulec:

Nie

Średnica:

50 mm

Obciążenie maksymalne:

50 kg

Materiał:

Tworzywo sztuczne

Wysokość:

70 mm

Kolor:

szary
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon