Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Dystans montażowy szyldu reklamowego ø13x13mm niebieski
Dystans montażowy szyldu reklamowego ø13x13mm niebieski Dystans montażowy szyldu reklamowego ø13x13mm niebieski Dystans montażowy szyldu reklamowego ø13x13mm niebieski Dystans montażowy szyldu reklamowego ø13x13mm niebieski

Dystans montażowy szyldu reklamowego ø13x13mm niebieski

Cena detaliczna: 8,41 zł
Porównaj
SKU:
22.11.112-9
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
SISO
Opis produktu

Dystans montażowy Siso Denmark ø13x13mm 

     Specyfikacja produktu:

           • Materiał – aluminium
           • Wykończenie – niebieski
           • Średnica – 13mm
           • Wysokość – 13mm
           • Grubość szkła – 2-6mm
           • Średnica otworu montażowego – 4mm

Dystans montażowy duńskiego producenta okuć meblowych Siso Denmark o wymiarach ø13x13 to wysokiej jakości dystans wykonany z aluminium, pozwalający na trwałe i stabilne  zamocowanie elementu do powierzchni. Uchwyt jest uniwersalny, przeznaczony do montażu szyldów reklamowych, tablic informacyjnych czy np. numerów z oznaczeniem budynków,  wykonanych ze szkła, plexi, drewna czy metalu. Do dystansów dołączone są podkładki z tworzywa sztucznego, które dodatkowo chronią tablicę.

Doskonała jakość aluminium, sprawia, że dystans jest odporny na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne, przez co z powodzeniem może być wykorzystany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. 

Dystanse dostępne w naszym sklepie mają nowoczesny i minimalistyczny wygląd, który stworzy elegancką, estetyczną całość z każdą powierzchnią. Duży wybór kolorów pozwala na wzbogacenie designu Twojej tablicy reklamowej. Dystans będzie świetnym rozwiązaniem na zewnątrz w przypadku różnego rodzaju banerów reklamowych jak i wewnątrz w biurze, sklepie, firmie, czy też różnych instytucjach państwowych.

Dane techniczne

Średnica:

13 mm

Wysokość:

13 mm

Materiał:

aluminium

Kolor:

niebieski
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon