Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Dystans montażowy szyldu reklamowego ø25x12mm stal szczotkowana
Dystans montażowy szyldu reklamowego ø25x12mm stal szczotkowana Dystans montażowy szyldu reklamowego ø25x12mm stal szczotkowana Dystans montażowy szyldu reklamowego ø25x12mm stal szczotkowana Dystans montażowy szyldu reklamowego ø25x12mm stal szczotkowana Dystans montażowy szyldu reklamowego ø25x12mm stal szczotkowana Dystans montażowy szyldu reklamowego ø25x12mm stal szczotkowana

Dystans montażowy szyldu reklamowego ø25x12mm stal szczotkowana

Cena detaliczna: 36,24 zł
Porównaj
SKU:
22.11.201-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
SISO
Opis produktu

Dystans montażowy Siso Denmark ø25x12mm 

     Specyfikacja produktu:

           • Materiał – mosiądz
           • Wykończenie – stal szczotkowana
           • Średnica – 25mm
           • Wysokość – 12mm
           • Grubość szkła – 6mm
          
Dystans montażowy duńskiego producenta okuć meblowych Siso Denmark o wymiarach ø25x12 to wysokiej jakości dystans wykonany z mosiądzu, pozwalający na trwałe i stabilne  zamocowanie elementu do powierzchni. Uchwyt jest uniwersalny, przeznaczony do montażu szyldów reklamowych, tablic informacyjnych czy np. numerów z oznaczeniem budynków,  wykonanych ze szkła, plexi, drewna czy metalu. Montaż szyldu w mocowaniu nie wymaga wiercenia otworów montażowych.

Doskonała jakość mosiądzu, sprawia, że dystans jest odporny na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne, przez co z powodzeniem może być wykorzystany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. 

Dystanse dostępne w naszym sklepie mają nowoczesny i minimalistyczny wygląd, który stworzy elegancką, estetyczną całość z każdą powierzchnią. Duży wybór kolorów pozwala na wzbogacenie designu Twojej tablicy reklamowej. Dystans będzie świetnym rozwiązaniem na zewnątrz w przypadku różnego rodzaju banerów reklamowych jak i wewnątrz w biurze, sklepie, firmie, czy też różnych instytucjach państwowych.

Dane techniczne

Średnica:

25 mm

Wysokość:

20 mm

Materiał:

mosiądz

Kolor:

stal szczotkowana
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon