Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Dystans montażowy szyldu reklamowego ø30x12mm chrom
Dystans montażowy szyldu reklamowego ø30x12mm chrom Dystans montażowy szyldu reklamowego ø30x12mm chrom Dystans montażowy szyldu reklamowego ø30x12mm chrom Dystans montażowy szyldu reklamowego ø30x12mm chrom Dystans montażowy szyldu reklamowego ø30x12mm chrom Dystans montażowy szyldu reklamowego ø30x12mm chrom

Dystans montażowy szyldu reklamowego ø30x12mm chrom

Cena detaliczna: 56,37 zł
Porównaj
SKU:
22.11.210-0
Dostępność:
Chwilowo niedostępny
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
SISO
Opis produktu

Dystans montażowy Siso Denmark ø30x12mm 

     Specyfikacja produktu:

           • Materiał – mosiądz
           • Wykończenie – chrom
           • Średnica – 30mm
           • Wysokość – 12mm
           • Grubość szkła – 6mm
          
Dystans montażowy duńskiego producenta okuć meblowych Siso Denmark o wymiarach ø30x12 to wysokiej jakości dystans wykonany z mosiądzu, pozwalający na trwałe i stabilne  zamocowanie elementu do powierzchni. Uchwyt jest uniwersalny, przeznaczony do montażu szyldów reklamowych, tablic informacyjnych czy np. numerów z oznaczeniem budynków,  wykonanych ze szkła, plexi, drewna czy metalu. Montaż szyldu w mocowaniu nie wymaga wiercenia otworów montażowych.

Doskonała jakość mosiądzu, sprawia, że dystans jest odporny na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne, przez co z powodzeniem może być wykorzystany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. 

Dystanse dostępne w naszym sklepie mają nowoczesny i minimalistyczny wygląd, który stworzy elegancką, estetyczną całość z każdą powierzchnią. Duży wybór kolorów pozwala na wzbogacenie designu Twojej tablicy reklamowej. Dystans będzie świetnym rozwiązaniem na zewnątrz w przypadku różnego rodzaju banerów reklamowych jak i wewnątrz w biurze, sklepie, firmie, czy też różnych instytucjach państwowych.

Dane techniczne

Średnica:

30 mm

Wysokość:

20 mm

Materiał:

mosiądz

Kolor:

chrom
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon