Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Dystans montażowy szyldu reklamowego ø19x25mm czerwony
Dystans montażowy szyldu reklamowego ø19x25mm czerwony

Dystans montażowy szyldu reklamowego ø19x25mm czerwony

Cena detaliczna: 11,48 zł
Porównaj
SKU:
22.11.131-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
SISO
Opis produktu

Dystans montażowy Siso Denmark ø19x25mm 

     Specyfikacja produktu:

           • Materiał – aluminium
           • Wykończenie – czerwony
           • Średnica – 19mm
           • Wysokość – 25mm
           • Grubość szkła – 2-12mm
           • Średnica otworu montażowego – 4mm

Dystans montażowy duńskiego producenta okuć meblowych Siso Denmark o wymiarach ø19x25 to wysokiej jakości dystans wykonany z aluminium, pozwalający na trwałe i stabilne  zamocowanie elementu do powierzchni. Uchwyt jest uniwersalny, przeznaczony do montażu szyldów reklamowych, tablic informacyjnych czy np. numerów z oznaczeniem budynków,  wykonanych ze szkła, plexi, drewna czy metalu. Do dystansów dołączone są podkładki z tworzywa sztucznego, które dodatkowo chronią tablicę.

Doskonała jakość aluminium, sprawia, że dystans jest odporny na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne, przez co z powodzeniem może być wykorzystany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. 

Dystanse dostępne w naszym sklepie mają nowoczesny i minimalistyczny wygląd, który stworzy elegancką, estetyczną całość z każdą powierzchnią. Duży wybór kolorów pozwala na wzbogacenie designu Twojej tablicy reklamowej. Dystans będzie świetnym rozwiązaniem na zewnątrz w przypadku różnego rodzaju banerów reklamowych jak i wewnątrz w biurze, sklepie, firmie, czy też różnych instytucjach państwowych.

Dane techniczne

Średnica:

19 mm

Wysokość:

25 mm

Materiał:

aluminium

Kolor:

czerwony
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon