Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Dyfuzor profil elastyczny do taśm LED 22,7x8 żółty
Dyfuzor profil elastyczny do taśm LED 22,7x8 żółty Dyfuzor profil elastyczny do taśm LED 22,7x8 żółty

Dyfuzor profil elastyczny do taśm LED 22,7x8 żółty

Cena detaliczna: 13,92 zł
Porównaj
SKU:
015.100.003-2
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 16,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Opis produktu

Dyfuzor profil do taśm LED 22,7x8mm 

Dyfuzor profil do taśm LED o wymiarach 22,7x8mm wykonany z PVC-P (elastyczny polichlorek winylu) o twardości ShA 75 UV to wysokiej jakości klosz do taśm LED, pozwalający na ochronę taśm, a także rozproszenie i zachowanie dyskrecji źródła światła. Montaż dyfuzora jest bardzo prosty, ponieważ montuje się go na wcisk do dopasowanego profilu lub wcześniej wyfrezowanego otworu o określonej szerokości i głębokości w powierzchni mebla lub ściany. 

Specyfikacja produktu:

  • Materiał - PVC-P (elastyczny polichlorek winylu)
  • Kolor - żółty
  • Zastosowanie - wewnątrz pomieszczeń
  • Wysokość- 8mm
  • Szerokość - 22,7mm
  • Długość - 1mb 

Nowoczesne i dykskretne oświetlenie liniowe LED z pewnością wpisuje się w obecne trendy oświetleniowe. Dyfuzor można zainstalować wewnątrz pomieszczenia. Wykonanie z elestycznego tworzywa pozwala tworzyć różne świetlne kompozycje. Już nie jesteśmy ograniczeni tylko do prostej linii. Oświetlenia z taśmą LED mogą być układane po łuku w niespotykane dotąd wzory. Dyfuzory świetnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju meblach tj. oświetlenie pod szafkami w kuchni, oświetlenie szuflad z automatycznym czujnikiem ruchu, oświetlenie schodów i szafy czy podświetlenie podłogi w łazience. Dyfuzory można też zamontować w kamperze i zaaranżować w ten sposób nowoczesne i funkcjonalne oświetlenie swojego wozu. 

*W ofercie naszego sklepu znajdziesz taśmy LED oraz profile pasujące do danego dyfuzora.

Jeśli powyższy dyfuzor nie spełnia Twoich oczekiwań, w ofercie posiadamy dyfuzory w różnym kolorze i o różnych wymiarach oraz szeroki wybór innych elementów oświetlenia LED. 

Dane techniczne

Długość:

1000 mm

Szerokość:

22.7 mm

Wysokość:

8 mm

Kolor:

żółty

Materiał:

elastyczne PVC

Zastosowanie:

wewnątrz pomieszczeń
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon