Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Dyfuzor profil elastyczny do taśm LED ryflowany 90° 26,5x14mm
Dyfuzor profil elastyczny do taśm LED ryflowany 90° 26,5x14mm Dyfuzor profil elastyczny do taśm LED ryflowany 90° 26,5x14mm Dyfuzor profil elastyczny do taśm LED ryflowany 90° 26,5x14mm Dyfuzor profil elastyczny do taśm LED ryflowany 90° 26,5x14mm

Dyfuzor profil elastyczny do taśm LED ryflowany 90° 26,5x14mm

Cena detaliczna: 50,08 zł
Porównaj
SKU:
015.100.004
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 16,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Opis produktu

Dyfuzor profil elastyczny do taśm LED ryflowany 90° 25,5x14mm

Dyfuzor profil ryflowany 90° do taśm LED o wymiarach 25,5x14mm wykonany z PVC-P (elastyczny polichlorek winylu) o twardości ShA 60 UV to wysokiej jakości klosz do taśm LED, pozwalający na ochronę taśm, a także rozproszenie i zachowanie dyskrecji źródła światła. Montaż dyfuzora jest bardzo prosty, ponieważ montuje się go na wcisk do dopasowanego profilu lub wcześniej wyfrezowanego otworu o określonej szerokości i głębokości w powierzchni mebla lub ściany. 

Specyfikacja produktu:

  • Materiał - PVC-P (elastyczny polichlorek winylu)
  • Kolor - mleczny
  • Zastosowanie - wewnątrz pomieszczeń
  • Wysokość- 14mm
  • Szerokość - 26,5mm
  • Długość - 1mb 

Nowoczesne i dykskretne oświetlenie liniowe LED z pewnością wpisuje się w obecne trendy oświetleniowe. Dyfuzor można zainstalować wewnątrz pomieszczenia. Wykonanie z elestycznego tworzywa pozwala tworzyć różne świetlne kompozycje. Już nie jesteśmy ograniczeni tylko do prostej linii. Oświetlenia z taśmą LED mogą być układane po łuku w niespotykane dotąd wzory. Dyfuzory świetnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju meblach tj. oświetlenie pod szafkami w kuchni, oświetlenie szuflad z automatycznym czujnikiem ruchu, oświetlenie schodów i szafy czy podświetlenie podłogi w łazience. Dyfuzory można też zamontować w kamperze i zaaranżować w ten sposób nowoczesne i funkcjonalne oświetlenie swojego wozu. 

*W ofercie naszego sklepu znajdziesz taśmy LED oraz profile pasujące do danego dyfuzora.

Jeśli powyższy dyfuzor nie spełnia Twoich oczekiwań, w ofercie posiadamy dyfuzory w różnym kolorze i o różnych wymiarach oraz szeroki wybór innych elementów oświetlenia LED. 

Dane techniczne

Długość:

1000 mm

Szerokość:

26.5 mm

Wysokość:

14 mm

Kolor:

biały

Materiał:

elastyczne PVC

Zastosowanie:

wewnątrz pomieszczeń
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon