Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Profil PVC do dyfuzora i taśm LED 33x19mm
Profil PVC do dyfuzora i taśm LED 33x19mm Profil PVC do dyfuzora i taśm LED 33x19mm

Profil PVC do dyfuzora i taśm LED 33x19mm

Cena detaliczna: 38,98 zł
Porównaj
SKU:
015.100.017
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 99,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Opis produktu

Profil PVC do dyfuzora i taśm LED biały 3m 

Profil PVC natynkowy do dyfuzora i taśm LED o wymiarach 33x19mm jest przeznaczony do montażu natynkowego, przez co nie wymaga wycinania otworu w powierzchni ściany lub szafki. To dyskretne źródło światła do stosowania zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Taśmy LED idelanie dopasowują się do profilu, a dyfuzor dodatkowo je chroni oraz rozprasza światło (taśmy oraz dyfuzory do nabycia osobno). Profil nawierzchniowy w uniwersalnym aluminiowym kolorze stworzy wraz z wybraną powierzchnią estetyczną całość. 

Specyfikacja produktu:

  • Model - natynkowy
  • Materiał - PVC
  • Kolor - biały
  • Zastosowanie - wewnątrz i na zewnątrz
  • Wysokość - 1,9cm
  • Szerokość - 3,3cm
  • Długość - 3m

Nowoczesne i dykskretne oświetlenie liniowe LED z pewnością wpisuje się w obecne trendy oświetleniowe. Profil można zainstalować w dowolnym miejscu wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz. Ten uniwersalny profil jest łatwy w montażu oraz można wykorzystać go jako oświetlenie pod szafkami w kuchni, oświetlenie szuflad z automatycznym czujnikiem ruchu, oświetlenie schodów i szafy czy podświetlenie podłogi w łazience. Profile można też zamontować na suficie, uzyskując w ten sposób oświetlenie całego wnętrza lub jego mniejszych stref. Wszystko zależy od indywidualnego pomysłu na aranżację pomieszczenia. 

 

*Zarówno taśmy LED jak i dyfuzory pasujące do profilu znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Jeśli powyższy produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, w ofercie posiadamy profile w różnym kolorze i o różnej długości oraz szeroki wybór innych elementów oświetlenia LED. 

Dane techniczne

Długość:

3000 mm

Głębokość:

33 mm

Wysokość:

19 mm

Kolor:

biały

Materiał:

PVC

Rodzaj montażu:

natynkowy

Zastosowanie:

wewnątrz i zewnątrz
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon