Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zawias do drzwi szklanych kabiny prysznicowej ściana-szkło chrom 90°
Zawias do drzwi szklanych kabiny prysznicowej ściana-szkło chrom 90° Zawias do drzwi szklanych kabiny prysznicowej ściana-szkło chrom 90° Zawias do drzwi szklanych kabiny prysznicowej ściana-szkło chrom 90° Zawias do drzwi szklanych kabiny prysznicowej ściana-szkło chrom 90° Zawias do drzwi szklanych kabiny prysznicowej ściana-szkło chrom 90° Zawias do drzwi szklanych kabiny prysznicowej ściana-szkło chrom 90° Zawias do drzwi szklanych kabiny prysznicowej ściana-szkło chrom 90°

Zawias do drzwi szklanych kabiny prysznicowej ściana-szkło chrom 90°

Cena detaliczna: 183,42 zł
Porównaj
SKU:
005.500.020-4
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 16,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
1 ocen
Gwarancja:
24 miesiące
Opis produktu

Zawias do kabiny prysznicowej ściana - szkło 

Specyfikacja produktu:

  • Materiał - mosiądz
  • Kolor - chrom
  • Grubość szkła - 8-10mm
  • Maksymalne obciążenie - 45kg/para zawiasów

Zawias przeznaczony do mocowania drzwi prysznicowych do ściany pod kątem 90°. Zawias jest zawiasem uniwersalnym może być stosowany do drzwi zarówno prawych jak i lewych, posiada blokadę w pozycji otwartej, a kąt otwarcia to 90° w obie strony.

Zawias wykonany jest z mosiądzu, który jest odporny na korozję i chrakteryzuje sie dużą trwałością i odpornośćią na uszkodzenia mechaniczne.

Montaż zawiasu wymaga otworowania w szkle.

Skład kompletu:

  • Zawias do kabiny prysznicowej - 1szt.
  • Zaślepki - 2szt.

 

Opinie o produkcie
Michał 2024-01-18

Drogi, ale porządny. Poprzedni zawias za który zapłaciłem o połowę mniej służył dosłownie rok. Ten na pierwszy rzut oka jest masywniejszy, solidnie i estetycznie wykonany. Nie wiem czy wymiary otworów pod zawias są standardem, ale u mnie spasowały się zawiasem idealnie. A to bardzo ważne i trzeba dokładnie sprawdzić przed zakupem.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon