Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Prowadnica szuflad rolkowa 250mm Biała
Prowadnica szuflad rolkowa 250mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 250mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 250mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 250mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 250mm Biała

Prowadnica szuflad rolkowa 250mm Biała

Cena detaliczna: 8,71 zł
Porównaj
SKU:
006.001.300
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
1 ocen
Gwarancja:
24 miesiące
Opis produktu

Prowadnica szuflad rolkowa o długości 250mm to podstawowy element montażowy wielu mebli wyposażonych w wysuwane półki. Prowadnica ta znakomicie sprawdza się w drewnianych szufladach biurek oraz szafek nocnych przenoszących niewielkie obciążenia do 15kg. Umożliwia częściowy wysuw wynoszący ¾ całkowitej jej długości.
Warto zaznaczyć, że dzięki niezwykle prostej konstrukcji oraz wykonaniu z grubej stalowej blachy produkt ten charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia i zadrapania.
Szyny prowadzące prowadnicy skutecznie zabezpieczają szufladę przed nagłym zsunięciem się oraz zapobiegają jej obniżeniu się, co bezpośrednio przekłada się na bezawaryjne i wygodne korzystanie z mebli.

Prowadnica odpowiada również za sprawną i płynną pracę szuflad. Sprawia, że półki i szuflady umieszczone w meblach dyskretnie otwierają się i zamykają. Dlatego też, prowadnice rolkowe tak często montowane są w meblach znajdujących się w sypialniach, pokojach dziecięcych oraz salonach. 

Charakterystyka prowadnicy szuflad rolkowej:

  • kolor biały RAL 9003
  • długość 250mm
  • grubość płytki stalowej 1,2mm
  • częściowy wysuw - ¾ całkowitej długości
  • obciążenie dynamiczne 15kg na parę prowadnic
  • profil wykonany ze stali, lakierowany proszkowo
  • rolki jezdne wykonane z tworzywa sztucznego
  • blokada wyjęcia - tak, szufladę należy lekko unieść, aby wyjąć ja z prowadnic
  • hamulec - prowadnice są zakrzywione na końcach, dzięki czemu realizują funkcję grawitacyjnego samodomykania w końcowym etapie zamknięcia. 

 

Na zestaw składają się dwie prowadnice (na jedną szufladę) – prowadnica prawa i prowadnica lewa. Ze względu na swoją prosta budowę pozwalają one na samodzielny, niezwykle szybki i łatwy montaż w korpusie szafki.
 

Dane techniczne

Długość:

250 mm

Wysokość:

21 mm

Obciążenie maksymalne:

15 kg

Wysuw:

częściowy wysuw
Opinie o produkcie
Paweł 2021-10-11

Prowadnice bardzo dobrej jakości w świetnej cenie. Zdecydowanie polecam

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon