Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Prowadnica szuflad rolkowa 500mm Biała
Prowadnica szuflad rolkowa 500mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 500mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 500mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 500mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 500mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 500mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 500mm Biała

Prowadnica szuflad rolkowa 500mm Biała

Cena detaliczna: 15,68 zł
Porównaj
SKU:
006.001.305
Dostępność:
Chwilowo niedostępny
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
1 ocen
Gwarancja:
24 miesiące
Opis produktu

Prowadnica szuflad rolkowa o długości 500mm to podstawowy element montażowy wielu mebli wyposażonych w wysuwane półki. Prowadnica ta znakomicie sprawdza się w drewnianych szufladach biurek oraz szafek nocnych przenoszących niewielkie obciążenia do 15kg. Umożliwia częściowy wysuw wynoszący ¾ całkowitej jej długości.
Warto zaznaczyć, że dzięki niezwykle prostej konstrukcji oraz wykonaniu z grubej stalowej blachy produkt ten charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia i zadrapania.
Szyny prowadzące prowadnicy skutecznie zabezpieczają szufladę przed nagłym zsunięciem się oraz zapobiegają jej obniżeniu się, co bezpośrednio przekłada się na bezawaryjne i wygodne korzystanie z mebli.

Prowadnica odpowiada również za sprawną i płynną pracę szuflad. Sprawia, że półki i szuflady umieszczone w meblach dyskretnie otwierają się i zamykają. Dlatego też, prowadnice rolkowe tak często montowane są w meblach znajdujących się w sypialniach, pokojach dziecięcych oraz salonach.

Charakterystyka prowadnicy szuflad rolkowej:

  • kolor biały RAL 9003
  • długość 500mm
  • wysokość 20mm, przy rolce 34mm
  • grubość płytki stalowej 1,2mm
  • częściowy wysuw - ¾ całkowitej długości
  • obciążenie dynamiczne 15kg na parę prowadnic
  • profil wykonany ze stali, lakierowany proszkowo
  • rolki jezdne wykonane z tworzywa sztucznego
  • blokada wyjęcia - tak, szufladę należy lekko unieść, aby wyjąć ja z prowadnic
  • hamulec - prowadnice są zakrzywione na końcach, dzięki czemu realizują funkcję grawitacyjnego samodomykania w końcowym etapie zamknięcia. 

 

Na zestaw składają się dwie prowadnice (na jedną szufladę) – prowadnica prawa i prowadnica lewa. Ze względu na swoją prosta budowę pozwalają one na samodzielny, niezwykle szybki i łatwy montaż w korpusie szafki

Dane techniczne

Długość:

500 mm

Wysokość:

21 mm

Wykończenie:

biała

Obciążenie maksymalne:

15 kg

Cichy domyk:

nie

Wysuw:

częściowy wysuw
Opinie o produkcie
Marek 2021-10-13

Prowadnica jak prowadnica, wymieniłem i działa. Jakość też widzę że jest ok.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon