Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Organizer na sztućce do szuflady Modular 400-600mm szary
Organizer na sztućce do szuflady Modular 400-600mm szary Organizer na sztućce do szuflady Modular 400-600mm szary Organizer na sztućce do szuflady Modular 400-600mm szary Organizer na sztućce do szuflady Modular 400-600mm szary Organizer na sztućce do szuflady Modular 400-600mm szary

Organizer na sztućce do szuflady Modular 400-600mm szary

Cena promocyjna: 169,26 zł
Cena detaliczna: 160,79 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 0,00 zł

Porównaj
SKU:
016.100.060-4
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Opis produktu

Organizer z rozsuwaną podstawą to perspektywa idealnego dopasowania przestrzeni przeznaczonej do przechowywania sztućców oraz innych akcesoriów kuchennych. Wkład znajduje zastosowanie w szufladach o szerokości od 400 do 600mm.

Elastyczne dopasowanie do mebla stwarza sposobność przechowywania większych przedmiotów, które nie zmieściłyby się w większości innych organizerów dostępnych na rynku.

Zestaw składa się z:

  • wkładu,
  • rozsuwanej podstawy.

Skrojony na miarę potrzeb gospodarstwa domowego

Organizer został zaprojektowany z myślą o dużych gospodarstwach domowych, które korzystają z kilku zestawów sztućców oraz wielu przyborów przeznaczonych do przyrządzania potraw. Wkład podzielono na 7 obszernych komór. Jedna z nich oferuje możliwość regulacji z uwagi na rozsuwaną podstawę.

Elastyczne zarządzanie przestrzenią w szufladzie otwiera zupełnie nowe możliwości w kontekście porządkowania – zwłaszcza dla domów, w których liczy się każdy centymetr miejsca.

Organizer pomieści duże lub niewymiarowe przybory, takie jak:

  • deska do krojenia,
  • rózga do mieszania,
  • widelec do mięsa,
  • długi nóż do ciasta.

Trwałość w wykonaniu polskiego producenta

Wkład został wykonany z trwałego materiału, który nie wykazuje żadnych negatywnych reakcji w kontakcie z jedzeniem, stalą czy jakimkolwiek tworzywem. Na szczególną uwagę zasługuje perfekcyjna grubość organizera, która wynosi 2mm.

Tak zaprojektowany produkt wykazuje odpowiednią odporność na drobne uszkodzenia, a jednocześnie cechuje się elastycznością, znacznie ułatwiając ewentualny demontaż.

Dane techniczne

Szerokość szuflady:

400-600 mm

Materiał:

tworzywo sztuczne

Kolor:

szary
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon