Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 3 kosze 12l+12l+12l Elletipi
Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 3 kosze 12l+12l+12l Elletipi Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 3 kosze 12l+12l+12l Elletipi

Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 3 kosze 12l+12l+12l Elletipi

Cena detaliczna: 304,68 zł
Porównaj
SKU:
016.000.002-5
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 18,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
2 ocen
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Elletipi
Opis produktu

Sortownik wysuwany na prowadnicach, przeznaczony do szafki z otwieranym frontem o minimalnej szerokości 40cm. Łatwy i intuicyjny montaż do dna szafki.

Specyfikacja sortownika:

  • Szerokość - 33cm
  • Głębokość - 46cm
  • Wysokość - 36cm
  • Pojemność koszy - 3x12 litrów 
  • Minimalna szerokść szafki - 40cm

Jeśli leży Ci na sercu dobro naszej planety i żyjesz w duchu eko sortownik na śmieci z trzema koszami do recyklingu z pewnością okaże się przydatny. Sortownik na śmieci Ecofil powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na tego typu kosze wśród ludzi, którzy podzielają opinię o potrzebie ochrony naszego środowiska i szukają ekologicznego rozwiązania dla odpadów produkowanych w gospodarstwie domowym. 

Sortownik na śmieci Ecofil 

Sortownik na śmieci ECOFIL został wyposażony w 3 pojemniki na śmieci. Ten nowoczesny kosz pozwoli Ci na segregację odpadów nadających się do powtórnego użycia we własnym domu.  

Sortownik do szafki na 3 kosze  

Sortownik Ecofil wysuwa się na stalowych prowadnicach typu kulkowego. Gwarantuje to ciche i płynne wysuwanie się całego kosza z sortownikami. Trzy kosze posiadają pokrywy z uchwytami. Do zestawu producent dołączył komplet kolorowych naklejek umożliwiajacych oznaczenie sortowników zgodnie z zasadami segregacji odpadów.  Jest to też niebywała oszczędność przestrzeni kuchennej: sortownik pasuje bowiem pod zabudowę szafek kuchennych nawet o szerokości 40 cm. Kosze są wykonane z plastiku, który pozwala utrzymać je w odpowiedniej czystości. Sam montaż kosza jest intuicyjny i błyskawiczny. 

Wysoka jakość wykonania sortownika Ecofil 

Kosze i stelaż sortownika na śmieci ECOFIL wykonane z najwyższej jakości plastiku. Dodatkowo chromowane elementy stalowe dzięki technologii galwanizacji zostały pokryte warstwą dająca dużą odporność na wilgoć i korozję, co wpływa na wyjątkową trwałość i wytrzymałość sortownika Elletipi. 

W naszym sklepie znajdziesz rozwiązania w niskiej cenie, które z pewnością odpowiedzą na wszystkie Twoje potrzeby w kwestii efektywnego segregowania odpadów. Sortownik na śmieci ECOFIL to idealny produkt dla tych, którym zależy nie tylko na dużej pojemności pojemników na recykling, ale także ceniących jakość wykonania i funkcjonalność.  

Uwaga!

Poniższy film nie przedstawia oferowanego produktu, jest jedynie filmem poglądowymi przedstawiającym przykładową aranżacje sortowników

Dane techniczne

Liczba koszy:

3 szt.

Sposób montażu:

szafka

Szerokość szafki:

40 cm

Pojemność łączna:

36 l
Opinie o produkcie
Bartek 2022-06-20

Super sprawa, funkcjonalny sortownik, płynnie pracuje, a prowadnice pracują cicho. Sama instalacja bardzo prosta

Magda 2021-10-27

Sortownik bardzo dobrej jakości, zajmuje mało miejsca, szybki, łatwy montaż, starannie wykonany. Błyskawiczna wysyłka, dziś zamawiasz jutro odbierasz przesyłkę.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon