Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kosz na śmieci SWING na drzwi szafki 18l Elletipi
Kosz na śmieci SWING na drzwi szafki 18l Elletipi Kosz na śmieci SWING na drzwi szafki 18l Elletipi Kosz na śmieci SWING na drzwi szafki 18l Elletipi

Kosz na śmieci SWING na drzwi szafki 18l Elletipi

Cena detaliczna: 129,22 zł
Porównaj
SKU:
016.000.072-0
Dostępność:
Chwilowo niedostępny
Koszty wysyłki:
od 16,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Elletipi
Opis produktu

Kosz na śmieci SWING 2.0 PBN ASG34

Specyfikacja produktu:

  • Szerokość - 34cm
  • Głębokość - 26cm
  • Wysokość - 36cm
  • Pojemność kosza - 18l
  • Szerokość szafki - 45cm

 Kosz na śmieci SWING 2.0 PBN ASG34 włoskiego producenta firmy Elletipi to nowoczesny kosz na odpady o pojemności 18 litrów. Przeznaczony jest do szafek kuchennych o minimalnej szerokości 45 cm.
Wyposażony jest w automatycznie otwierającą i zamykającą się pokrywę, która unosi się podczas otwierania frontu meblowego, a opada przy jego zamykaniu. Kosz montowany może być zarówno na prawych jak i lewych drzwiach szafki.

Kolejną wielką zaletą kosza jest mechanizm mocujący go do bocznej ściany szafki, dzięki któremu kosz nie obciąża drzwiczek szafki i nie uszkadza jej.
Wykonanie z polipropylenu oraz nylonu z dodatkiem włókna szklanego dodaje całej konstrukcji znakomitej wytrzymałości, trwałości oraz odporności na obciążenia.

Uwaga!

Poniższy film nie przedstawia oferowanego produktu, jest jedynie filmem poglądowymi przedstawiającym przykładową aranżacje sortowników.

Dane techniczne

Liczba koszy:

1 szt.

Sposób montażu:

szafka

Szerokość szafki:

45 cm

Pojemność łączna:

18 l
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon