Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Stopka meblowa MAU ø22 M6x20mm
Stopka meblowa MAU ø22 M6x20mm

Stopka meblowa MAU ø22 M6x20mm

Cena detaliczna: 1,38 zł
Porównaj
SKU:
10.16.210-1
Dostępność:
Chwilowo niedostępny
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
SISO
Opis produktu

Stopka meblowa Siso Denmark model MAU

Specyfikacja produktu:

  • Materiał - poliamid
  • Kolor - czarny
  • Średnica stopki - 22mm
  • Wymiary trzpienia - M6x20mm 

Stopka meblowa z regulacją ręczną model MAU ø22 duńskiego producenta okuć meblowych Siso Denmark to wysokiej jakości stopka wykonana z  wytrzymałych materiałów jakimi są stal i poliamid, co przekłada się na jej trwałość i niezawodność. Regulator posiada pewne podparcie, zapewnione przez powierzchnię stopki ø22mm. Montaż odbywa się w prosty sposób, poprzez wkręcenie stopki do wcześniej zaadaptowanej w meblu mufy w rozmiarze M6, a następnie wyregulowanie jej na pożadaną wysokość. 

System regulowanych stopek meblowych stworzony jest, aby ułatwić i przyspieszyć pracę przy poziomowaniu/ regulowaniu wysokości mebli. Regulowana stopka meblowa idalnie sprawdzi się do wszelkiego rodzaju mebli  tj. biurka, komody, stoły czy też szafy. 

*Mufy do stopek sprzedawane są osobno. 

 

Jeśli dana stopka nie spełnia Twoich oczekiwań, w ofercie posiadamy nóżki o różnych kształtach, wielkościach i przeznaczeniu. 

Dane techniczne

Materiał:

tworzywo sztuczne

Kolor:

czarny
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon