Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Prowadnica szuflad rolkowa 550mm Biała
Prowadnica szuflad rolkowa 550mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 550mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 550mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 550mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 550mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 550mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 550mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 550mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 550mm Biała Prowadnica szuflad rolkowa 550mm Biała

Prowadnica szuflad rolkowa 550mm Biała

Cena detaliczna: 11,77 zł
Porównaj
SKU:
16.10.490-1
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 18,00 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
SISO
Opis produktu

Prowadnica szuflad rolkowa Siso Denmark o długości 550mm to podstawowy element montażowy wielu mebli wyposażonych w szuflady. Prowadnica ta znakomicie sprawdza się w drewnianych szufladach biurek oraz szafek nocnych przenoszących niewielkie obciążenia do 15kg. Umożliwia częściowy wysuw wynoszący ¾ całkowitej jej długości. Warto zaznaczyć, że dzięki niezwykle prostej konstrukcji oraz wykonaniu z stalowej blachy produkt ten charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia i zadrapania.

Prowadnica odpowiada za sprawną i płynną pracę szuflad. Sprawia, że półki i szuflady umieszczone w meblach dyskretnie otwierają się i zamykają. Dlatego też, prowadnice rolkowe tak często montowane są w meblach znajdujących się w sypialniach, pokojach dziecięcych oraz salonach. Szczególnie dobrze sprawdzają się w rozwiązaniach dla mebli, które nie są narażone na znaczne obciążenia.

Charakterystyka prowadnicy szuflad rolkowej:

  • kolor biały RAL 9003
  • długość 550mm
  • częściowy wysuw - ¾ całkowitej długości
  • obciążenie dynamiczne 15kg na parę prowadnic
  • profil wykonany ze stali, lakierowany proszkowo
  • rolki jezdne wykonane z tworzywa sztucznego
  • blokada wyjęcia - tak, szufladę należy lekko unieść, aby wyjąć ją z prowadnic
  • hamulec - prowadnice są zakrzywione na końcach, dzięki czemu realizują funkcję grawitacyjnego samodomykania w końcowym etapie zamknięcia. 

Na zestaw składają się dwie prowadnice (na jedną szufladę) – prowadnica prawa i prowadnica lewa. Ze względu na swoją prosta budowę pozwalają na samodzielny, niezwykle szybki i łatwy montaż w korpusie szafki.

Dane techniczne

Długość:

550 mm

Wysokość:

21 mm

Wykończenie:

biała

Obciążenie maksymalne:

15 kg

Cichy domyk:

nie

Wysuw:

częściowy wysuw
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon