Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zamek wciskany do kamperów jachtów chrom
Zamek wciskany do kamperów jachtów chrom Zamek wciskany do kamperów jachtów chrom Zamek wciskany do kamperów jachtów chrom Zamek wciskany do kamperów jachtów chrom Zamek wciskany do kamperów jachtów chrom Zamek wciskany do kamperów jachtów chrom Zamek wciskany do kamperów jachtów chrom

Zamek wciskany do kamperów jachtów chrom

Cena detaliczna: 26,28 zł
Porównaj
SKU:
004.003.055
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 16,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
1 ocen
Marka
Hakner
Opis produktu

Zamek meblowy wciskany

Specyfikacja produktu:

  • Materiał - tworzywo sztuczne ABS/ZnAl
  • Kolor - czarny/chrom
  • Grubość płyty - 18-24mm

Zamek meblowy wciskany marki Hakner. Obudowa zamka wykonana została z wysokiej jakości polimeru ABS, jest to tworzywo sztuczne charakteryzujace się wysoką odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, uchwyt zamka natomiast wykonany jest z ZnAl - u.  Zamek jest uniwersalny może być stosowanym zarówno na lewe jak i prawe skrzydło drzwi, może być stosowany również  jako zamek szufladowy. Ogromną zaletą zamka jest wyprofilowany przycisk, który może służyć jako uchwyt.

Zasada działania zamka jest niezwylke prosta, zamknięcie zamka następuję po naciśnieciu przycisku. Kolejne naciśnięcie spowoduję otwarcie.

Zamek znajdzie zastosowanie jako zamknięcie szuflady, szafy czy szafki w przyczepach kempingowych, jachtach samolotach wszędzie tam gdzie nie ma potrzeby stosowania zamka z kluczem.

Skład kompletu:

  • Zamek - 1szt
  • Zaczep rygla - 1szt
  • Wkręty montażowe
Opinie o produkcie
Piotrek 2023-04-16

Zamówiłem w Grycu oprócz tego konkretnego zamka jeszcze kilka akcesoriów do przedsezonowego odświeżenia mojego Fiata Ducato. Oczywiście polecam, konkretny kontakt, okucia najwyższej jakości i dostałem jeszcze kod rabatowy z niezłym upustem na całe zamówienie.

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon