Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zamek szyfrowy mechaniczny Selii Hakner prawy publiczny
Zamek szyfrowy mechaniczny Selii Hakner prawy publiczny Zamek szyfrowy mechaniczny Selii Hakner prawy publiczny Zamek szyfrowy mechaniczny Selii Hakner prawy publiczny Zamek szyfrowy mechaniczny Selii Hakner prawy publiczny Zamek szyfrowy mechaniczny Selii Hakner prawy publiczny Zamek szyfrowy mechaniczny Selii Hakner prawy publiczny

Zamek szyfrowy mechaniczny Selii Hakner prawy publiczny

Cena detaliczna: 40,55 zł
Porównaj
SKU:
009.000.079-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Zamek meblowy szyfrowy model SELII marki HAKNER prawy publiczny

Specyfikacja zamka:

  • Materiał - metal, tworzywo sztuczne
  • Kolor - czarny
  • Rodzaj zamka - mechaniczny 
  • Kierunek - prawy (zawiasy po prawej stronie drzwiczek)
  • Wymiary - 74,8x25,3x18,1mm
  • Funkcja odzyskiwania zapomnianego kodu przy użyciu klucza master

Zamek szyfrowy model SELII marki HAKNER w wersji publicznej, to wysokiej jakości mechaniczny zamek meblowy. Zamek montowany jest w pozycji poziomej posiada funkcję czterocyfrowego kodu. Obsługa zamka jest prosta i intuicyjna, pracuje on w trybie publicznym – zamek zapamietuję kod ustawiony na tarczach w momencie przekręcenia gałki w pozycję zamknietą. Istnieje również możliwość awaryjnego odzyskania zapomnianego kodu zamka za pomocą klucza master (klucz master można nabyć osobno w naszym sklepie)

Wśród naszego bogatego asortymentu szyfrowych zamków meblowych, warto zwrócić uwagę na zamek szyfrowy Selii, przeznaczony zarówno do drewna jak i do cienkiej blachy (w obu przypadkach, konieczny jest montaż adapterów). Jest to proste i nowoczesne rozwiązanie, które zabezpieczy drzwiczki wszelkiego rodzaju mebli przed niepożądanym dostępem. Zamek otwiera się za pomocą czterocyfrowego kodu, dzięki czemu użytkownik nie musi mieć przy sobie żadnych zbędnych kluczy. Zamek posiada minimalistyczny wygląd, który stworzy z każdym meblem i przestrzenią estetyczną całość.

Zamek Selii znajdzie szerokie zastosowanie w meblach pracowniczych, szafkach BHP, szafkach szkolnych, basenowych, skrzynkach na klucze, apteczkach, kasetkach na pieniądze czy też meblach medycznych i biurowych. 

Skład kompletu:

     • Zamek – 1szt
     • Rygiel – 1szt

Klucz Master, adapter do drewna/metalu należy dokupić oddzielnie akcesoria te nie są częścią zestawu.

Dane techniczne

Rodzaj zamka (szyfrowe):

mechaniczny

Zastosowanie:

meble drewniane, meble metalowe

Tryb pracy:

publiczny

Materiał:

metal, tworzywo sztuczne
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon