Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Zamek szyfrowy mechaniczny Slide Hakner do drzwi przesuwnych
Zamek szyfrowy mechaniczny Slide Hakner do drzwi przesuwnych Zamek szyfrowy mechaniczny Slide Hakner do drzwi przesuwnych Zamek szyfrowy mechaniczny Slide Hakner do drzwi przesuwnych Zamek szyfrowy mechaniczny Slide Hakner do drzwi przesuwnych Zamek szyfrowy mechaniczny Slide Hakner do drzwi przesuwnych Zamek szyfrowy mechaniczny Slide Hakner do drzwi przesuwnych

Zamek szyfrowy mechaniczny Slide Hakner do drzwi przesuwnych

Cena detaliczna: 55,63 zł
Porównaj
SKU:
009.000.076-0
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Zamek meblowy szyfrowy Slide do drzwi przesuwnych 

Specyfikacja zamka:

  • Materiał - metal, tworzywo sztuczne
  • Kolor - czarny
  • Rodzaj zamka - mechaniczny 
  • Wymiary - 75x25x18,5mm
  • Funkcja odzyskiwania kodu
  • Tryb pracy - prywatny/publiczny

Zamek szyfrowy model Slide w wersji prywatnej lub publicznej, to wysokiej jakości mechaniczny zamek meblowy do drzwi przesuwnych. Zamek montowany jest w pozycji poziomej lub pionowej i posiada funkcję czterocyfrowego kodu. Obsługa zamka jest prosta i intuicyjna, pracuje on w trybie prywatnym – ustawiamy jeden kod, który zostaje zapamiętany lub publicznej - każdy kolejny użytkownik zamka ma możliwość ustawienia własnego kodu. Istnieje również możliwość awaryjnego odzyskania zapomnianego kodu zamka za pomocą klucza master (klucz master można nabyć osobno w naszym sklepie).

Wśród naszego bogatego asortymentu szyfrowych zamków meblowych, warto zwrócić uwagę na zamek szyfrowy Slide, przeznaczony zarówno do drewna jak i do cienkiej blachy (w obu przypadkach, konieczny jest montaż adapterów). Jest to proste i nowoczesne rozwiązanie, które zabezpieczy drzwiczki przesuwn wszelkiego rodzaju mebli przed niepożądanym dostępem. Zamek otwiera się za pomocą czterocyfrowego kodu, dzięki czemu użytkownik nie musi mieć przy sobie żadnych zbędnych kluczy. Zamek posiada minimalistyczny wygląd, który stworzy z każdym meblem i przestrzenią estetyczną całość.

Zamek Slide znajdzie szerokie zastosowanie w meblach z drzwiczkami przesuwnymi w szafkach pracowniczych, BHP, szafkach szkolnych, basenowych, skrzynkach na klucze, apteczkach, kasetkach na pieniądze czy też meblach medycznych i biurowych. 

Skład kompletu:

  • Zamek - 1szt
  • Wkręty montażowe
  • Adapter do drewna - 1 szt

*Zestaw nie zawiera adaptera do metalu i klucza Master

Dane techniczne

Rodzaj zamka (szyfrowe):

mechaniczny

Zastosowanie:

meble drewniane, meble metalowe

Tryb pracy:

publiczny

Materiał:

metal, tworzywo sztuczne

Kolor:

czarny
email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon