Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kręgosłup na kable Spirala Alu pionowy organizer do blatu biurka
Kręgosłup na kable Spirala Alu pionowy organizer do blatu biurka Kręgosłup na kable Spirala Alu pionowy organizer do blatu biurka

Kręgosłup na kable Spirala Alu pionowy organizer do blatu biurka

Cena detaliczna: 279,53 zł
Porównaj
SKU:
012.001.009
Dostępność:
Chwilowo niedostępny
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Opis produktu

Pionowy organizer na kable z możliwością regulacji długości. Łatwy montaż do spodniej części blatu biurka.

Specyfikacja produktu:

  • Długość maksymalna -1300mm
  • Średnica - 70mm
  • Materiał - polipropylen
  • Kolor - aluminium

Z pewnością nie raz w domu lub w biurze spotkałeś się z problem związanym z plączącymi się kablami, które przeszkadzają, nie mają swojego stałego miejsca, a dodatkowo są narażone na mniej lub bardziej poważne uszkodzenia. Jest to bardzo częsta trudność. Kable z laptopów, komputerów, drukarek, skanerów i innych sprzętów mogą być naprawdę bardzo uciążliwe.  

W takiej sytuacji warto zdecydować się na zakup kręgosłupa pod kable Spirala Alu , który oferuje nasz sklep. Kręgosłup ma bardzo dobre opinie i cieszy się dużym zainteresowaniem. Wiele osób, dzięki niemu zdołało uporządkować przestrzeń swojej pracy i raz na zawsze pozbyć się uciążliwego problemu..  

Dlaczego warto zdecydować się na zakup kręgosłupa pod kable Spirala ? 

Kręgosłup pod kable Spirala Alu  to idealne rozwiązanie, pozwalające na bezpieczne i skuteczne przeprowadzenie kabli z biurka, tak aby się nie plątały i nie niszczyły. Kręgosłup można zamontować do blatu za pomocą wkrętów. Jest on w całości wykonany z polipropylenu. Dolna stopa posiada specjalne obciążenie metalowe, co ma bardzo duże znaczenie i jest niezwykle praktyczne.  Warto zaznaczyć, że produkt prezentuje się bardzo atrakcyjnie wizualnie i z pewnością świetnie będzie pasował do wystroju każdego biura. 

Organizacja kabli  

Kręgosłupy kablowe pozwalają na organizację i ukrycie naprawdę wielu kabli. Przede wszystkim są one wykorzystywane w biurach, gdzie bezpieczeństwo oraz estetyka są naprawdę bardzo ważne. Model Spirala świetnie pasuje do biurek o różnych wysokościach, elastyczny materiał i kształt sprawiają że dopasowuję się do róznych wysokości biurka. Szczególnie polecany jest do biurek z regulacją wysokości.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu profesjonalnych modeli kręgosłupów pod kable Spirala. Produkty te możesz także wykorzystać w pomieszczeniach domowych np. przy biurkach czy w innych miejscach, gdzie znajduje się wiele kabli. Są one bardzo praktyczne i proste w budowie.  

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon