Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 511 33 43

Kręgosłup na kable Hakner organizer do blatu biurka spirala S biały pionowy
Kręgosłup na kable Hakner organizer do blatu biurka spirala S biały pionowy Kręgosłup na kable Hakner organizer do blatu biurka spirala S biały pionowy

Kręgosłup na kable Hakner organizer do blatu biurka spirala S biały pionowy

Cena detaliczna: 129,58 zł
Porównaj
SKU:
012.001.019-2
Dostępność:
W magazynie
Dostawa:
w ciągu 48 godzin
Koszty wysyłki:
od 17,50 zł (sprawdź)
Ocena produktu:
Gwarancja:
24 miesiące
Marka
Hakner
Opis produktu

Pionowy organizer na kable Hakner z możliwością regulacji długości. Łatwy montaż do spodniej części blatu biurka.

Specyfikacja produktu:

  • Długość maksymalna -1300mm
  • Średnica - 56mm
  • Materiał - polipropylen
  • Kolor - biały

Z pewnością nie raz w domu lub w biurze spotkałeś się z problem związanym z plączącymi się kablami, które przeszkadzają, nie mają swojego stałego miejsca, a dodatkowo są narażone na mniej lub bardziej poważne uszkodzenia. Jest to bardzo częsta trudność. Kable z laptopów, komputerów, drukarek, skanerów i innych sprzętów mogą być naprawdę bardzo uciążliwe.  

W takiej sytuacji warto zdecydować się na zakup kręgosłupa pod kable Spirala S Biały , który oferuje nasz sklep. Kręgosłup ma bardzo dobre opinie i cieszy się dużym zainteresowaniem. Wiele osób, dzięki niemu zdołało uporządkować przestrzeń swojej pracy i raz na zawsze pozbyć się uciążliwego problemu..  

Dlaczego warto zdecydować się na zakup kręgosłupa pod kable Hakner Spirala S  ? 

Kręgosłup pod kable Spirala S Biały  to idealne narzędzie, pozwalające na bezpieczne i skuteczne przeprowadzenie kabli z biurka, tak aby się nie plątały i nie niszczyły. Kręgosłup można zamontować do blatu za pomocą wkrętów. Jest on w całości wykonany z polipropylenu. Dolna stopa posiada specjalne obciążenie metalowe, co ma bardzo duże znaczenie i jest niezwykle praktyczne.  Warto zaznaczyć, że produkt prezentuje się bardzo atrakcyjnie wizualnie i z pewnością świetnie będzie pasował do wystroju każdego biura. 

Organizacja kabli  

Kręgosłupy kablowe pozwalają na organizację i ukrycie naprawdę wielu kabli. Przede wszystkim są one wykorzystywane w biurach, gdzie bezpieczeństwo oraz estetyka są naprawdę bardzo ważne. Model Spirala S świetnie pasuje do biurek o różnych wysokościach, elastyczny materiał i kształt sprawiają że dopasowuję się do róznych wysokości biurka. Szczególnie polecany jest do biurek z regulacją wysokości.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu profesjonalnych modeli kręgosłupów pod kable Spirala S. Produkty te możesz także wykorzystać w pomieszczeniach domowych np. przy biurkach czy w innych miejscach, gdzie znajduje się wiele kabli. Są one bardzo praktyczne i proste w budowie.  

email-icon facebook twitter youtube linkedin instagram whatsup category-view-grid category-view-list close-icon star-empty star-full remove-icon